मुख्य समाचारफ्रन्ट पेजसमाचारदृष्टिकोणअर्थअन्तर्वार्ताखेलकुदविश्वफिचरप्रदेश
  • वि.सं २०७९ मङ्सिर २२ बिहीबार
  • Thursday, 08 December, 2022

स्थानीय निर्वाचन-२०७९

प्रदेश १

रामप्रसाद राई गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

बलराम राई २८५१

उपाध्यक्ष

विरेन्द्र राई (विजयी) ३५७७
कमलादेवी राई २२१४
पौवादुङमा गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

किरण राई (विजयी) २४९९

उपाध्यक्ष

ज्योत्‍सना राई (विजयी) २४०६
साल्पासिलिछो गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

महेश राई १७८६

उपाध्यक्ष

अस्मिता कुलुङ राई (विजयी) १८६२
रीता घले १५८०
आमचोक गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

बसन्त राई ३२५८

उपाध्यक्ष

छिरिङ्ग शेर्पा ३२२४
हतुवागढी गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

प्रेमकुमार राई (विजयी) ४०४२
गजेन्‍द्र कार्की ३३५३

उपाध्यक्ष

सुनिता राई (विजयी) ३७०८
कमला राई ३६११
अरुण गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

शालिकराम खत्री (विजयी) २८८७
नारायणप्रसाद घिमिरे २४२४

उपाध्यक्ष

बिनीता ढकाल (विजयी) ३०००
कविता राई २५४४
टेम्केमैयुङ गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

सरोज बस्नेत (विजयी) ३९८०
ध्रुवराज राई ३२५५

उपाध्यक्ष

रमादेवी राई (विजयी) ३३८८
षडानन्द नगरपालिका,भोजपुर

मेयर

सुरेन्द्रकुमार उदास (विजयी) ६७७२
वीरबल राई ५७५७

उपमेयर

मेरीका राई ४३५८
भोजपुर नगरपालिका,भोजपुर

मेयर

कैलाशकुमार आले (विजयी) ५६१५
भरतकुमार तामाङ ५१००

उपमेयर

निर्मला शेर्पा (विजयी) ५५००
ममिता राई ५१३३
हिलिहाङ,पाँचथर

अध्यक्ष

समरबहादुर अधिकारी (विजयी) ४५६५
भुवानीप्रसाद लिङदेन ४३५८

उपाध्यक्ष

सुमित्रा उप्रेती सेडाईँ (विजयी) ४१४६
याङवरक गाउँपालिका,पाँचथर

अध्यक्ष

भीमबहादुर योङया (विजयी) ४११८
मविन्द्र योङया ४०३८

उपाध्यक्ष

बावा मेयाङवो (विजयी) ३९१८
मिक्लाजुङ,पाँचथर

मेयर

नरेन्द्रकुमार बस्नेत ४०४६

उपमेयर

सन्तकुमार सेर्मा (विजयी) ५५४२
धनमाया सारु ३३७२
कुम्मायक,पाँचथर

अध्यक्ष

वंमप्रसाद लावती (विजयी) ३०५७
भीमप्रसाद सम्बाहाम्फे लिम्बु २९००

उपाध्यक्ष

सीता आचार्य २७२४
फिदिम,पाँचथर

मेयर

मित्रप्रसाद काफ्ले (विजयी) ९८५५
पृथ्वी लावती ९२८०

उपमेयर

तुम्बेवा गाउँपालिका,पाँचथर

अध्यक्ष

बाबुराम खड्का (विजयी) २७१८
गोविन्दबहादुर तामाङ २३११

उपाध्यक्ष

नन्दकुमारी विश्वकर्मा २००९
फाल्गुनन्द,पाँचथर

अध्यक्ष

वृजहाङ आङदेम्बे (विजयी) ५७३९
वीरबहादुर कुरुम्वाङ ४६४३

उपाध्यक्ष

बबिता नेम्वाङ ४३७६
फालेलुङ,पाँचथर

अध्यक्ष

वीरविक्रम थाम्सुहाङ (विजयी) ५७७९
जयप्रकाश केरुङ २६२१

उपाध्यक्ष

सुजता वान्‍तवा राई २८७५
रोङ गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

मनिकुमार स्‍याबो (विजयी) ४६६९
मेहरमान तामाङ ४३२२

उपाध्यक्ष

विष्णुमाया खवास (विजयी) ४६९७
कल्पनादेवी खनाल ४१९७
माङसेबुङ गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

हेमन्त राई (विजयी) ३८१८
डिकेन्द्र इदिङगो ३४९५

उपाध्यक्ष

सुनिता सुब्बा ३०४६
माईजोगमाई गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

कुशबहादुर थेबे (विजयी) ५१३५

उपाध्यक्ष

प्रविना राई (विजयी) ५१५१
सावित्रा भट्टराई ४८८३
फाकफोकथुम गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

दिपेन्द्र खनाल (विजयी) ५३२२
डिकबहादुर थापा ४८२१

उपाध्यक्ष

कल्पना राई (विजयी) ५१५८
सूर्योदय नगरपालिका,इलाम

मेयर

काजीमान कागते १०५७९

उपमेयर

दुर्गाकुमार बराल (विजयी) ११८५४
दुर्गादेवी भट्टराई ९१२२
माई नगरपालिका,इलाम

मेयर

खम्बासिं लिम्बु (विजयी) ८१३२

उपमेयर

हिमा भण्‍डारी (विजयी) ७८७५
हेमबहादुर लिम्बु ६३३६
देउमाई नगरपालिका,इलाम

मेयर

सूर्यप्रसाद पोख्रेल (विजयी) ८६९५
होमप्रसाद दुलाल ७६२३

उपमेयर

पवीमाया राई (विजयी) ८५६३
ईलाम नगरपालिका,इलाम

मेयर

केदार थापा (विजयी) १३१६५
धीरेनकुमार चेम्जोङ १०५७८

उपमेयर

विष्णुकुमारी लिम्बू (विजयी) १३५४२
सीतादेवी रिजाल १००८८
चुलाचुली गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

राजेन्द्र केरुङ्ग (विजयी) ६६५०
ओमनारायण खनाल ३७५५

उपाध्यक्ष

दिलकुमारी लिम्‍बु(योङ्गहाङ्ग) (विजयी) ४४५०
सन्दकपुर गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

तुला बहादुर गुरुङ (विजयी) ४२२३
उदय राइ (विजयी) ३२५८

उपाध्यक्ष

तुलसादेवी सेढाई
मकालु गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

ओङदी छिरीङ शेर्पा (विजयी) ३०१७
भरतकुमार कटुबाल २४७८

उपाध्यक्ष

चमेली राई (याम्फु) २०३३
सिलीचोङ गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

भूपालराज राई (विजयी) २२०३

उपाध्यक्ष

देवीता राई (कुलुङ) (विजयी) २०७५
चिचिला गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

पासाङ नुर्वु शेर्पा (विजयी) १८६१

उपाध्यक्ष

मनकला राई (विजयी) १८५४
विष्णुकुमारी राई ९३४
भोटखोला गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

वाङ छेदर लामा (विजयी) १८०३

उपाध्यक्ष

सहना लामा (विजयी) १७९१
डुक्पा थिकेपा भोटे १५३६
पाँचखपन नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

विपीन राई (विजयी) ४७८८
हिन्दुकुमार राई ३४३७

उपमेयर

अनिता न्यौपाने ३४८७
सभापोखरी गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

भीमबहादुर लिम्बु (विजयी) ३००७
रत्‍नबहादुर सुब्बा २३०५

उपाध्यक्ष

सबिता बराल २३७६
मादी नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

जीवन लिंथेप (विजयी) ४३३१

उपमेयर

सुनिता देवी भट्टराई (विजयी) ४११०
पासाङ्ग शेर्पा ३२२८
खाँदवारी नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

महेश थपलिया (विजयी) ७६३४
जीतबहादुर घिमिरे ५५८९

उपमेयर

महेश्वरा बज्राचार्य (विजयी) ६३८५
धर्मदेवी नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

तारा महत (विजयी) ४३२३
उदयचन्द्र पौडेल (विजयी) ४२८२

उपमेयर

लक्ष्मीदेवी गिरी ४१०५
चैनपुर नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

कृष्णकुमार तामाङ (विजयी)
ज्ञानबहादुर कार्की

उपमेयर

एलिना श्रेष्‍ठ (विजयी)
म्याङलुङ नगरपालिका,तेह्रथुम

मेयर

सञ्जयकुमार तुम्वाहाङफे (विजयी)
अर्जुनबहादुर तुम्वाहाङफे

उपमेयर

जमूनादेवी सुवेदी (विजयी)
पार्वती सानु डाँगी
लालीगुराँस नगरपालिका,तेह्रथुम

मेयर

अर्जुन मावोहाङ (विजयी) ५१३९
गणेशकुमार लिम्बु ३३४४

उपमेयर

जमुना मगर कार्की (विजयी) ४८८७
छविमाया तिम्सिना ३५९४
छथर गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

सन्तवीर लिम्बु (विजयी) ३९१५

उपाध्यक्ष

तारा खरेल (विजयी) ३७३२
टेकराज लिम्बु ३६०२
फेदाप गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

केशवप्रसाद भेटवाल (विजयी) ४०४१
हरिप्रसाद चोङवाङ लिम्बु ३८७९

उपाध्यक्ष

सुनिता पाहिम (विजयी) ३९८५
गीतादेवी थापा ३७२५
मेन्छयायेम गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

यादवबहादुर खापुङ्ग (विजयी) २०५५
धनकुमार लिम्बु २०२१

उपाध्यक्ष

गीतादेवी तिम्सिना (विजयी) १९८६
प्रेमलता घिमिरे १९७६
आठराई गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

दिलकुमार पाहीम (विजयी) ४६९२
रामचन्द्र थपलिया ४००८

उपाध्यक्ष

रुपादेवी कन्दङवा ४०७०
हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका,खोटाङ

मेयर

विमला राई (विजयी) ६३१७
खडेन्द्र राई ५९६६

उपमेयर

रमेशकुमार राउत (विजयी) ५९३४
दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका,खोटाङ

मेयर

तीर्थराज भट्टराई (विजयी) ११३८९
कुमारप्रसाद आचार्य ६९९६

उपमेयर

विणादेवी राई ७३१९
ऐसेलुखर्क गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

गीरेन्द्र बहादुर राई (विजयी) २६०६

उपाध्यक्ष

राजेश कुमार राजभण्डारी (विजयी) ३१४६
पुस्प कला भुजेल २५९५
रावा बेसी गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

फटिककुमार श्रेष्ठ (विजयी) २४८९
हरिकुमार पोख्रेल २३०३

उपाध्यक्ष

कौशिलाकुमारी गुरूङ (विजयी) २२५७
जन्तेढुंगा गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

शंखरबहादुर राई २५७५

उपाध्यक्ष

खेम बहादुर खड्का (विजयी) २८०५
विमला राई २४९५
खोटेहाङ गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

कविता राई ३६९०

उपाध्यक्ष

रुपेश राई (विजयी) ३७६३
राजनकुमार बञ्जरा ३३१०
वराहपोखरी गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

शालिक राम बन्जरा (विजयी) ३१८१
गोमा मगर २३३०

उपाध्यक्ष

जिवन कुमार राई २२९५
साकेला गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

रविप्रकाश राई (विजयी) १८५०

उपाध्यक्ष

सरिता खड्का १२२४
दिप्रुङ चुइचुम्मा गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

लोकेन्द्र राई (विजयी)
नइन्द्र राई

उपाध्यक्ष

अरुणा थापा (विजयी)
रमा कटुबाल
केपिलासगढी गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

समिर राई (विजयी) २२४४

उपाध्यक्ष

माप्य दुधकोशी गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

बुद्धिकिरण राई (विजयी)
३३४३
चन्द्र बहादुर राई
२९८७

उपाध्यक्ष

जुनितामाया मगर
३०३९
खुम्वु पासाङल्हमु गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

मिङमा छिरी शेर्पा (विजयी) २०२८
चुङबा शेर्पा १६०९

उपाध्यक्ष

टासी ल्हमु शेर्पा (विजयी) २०२३
निर्मला कार्की थापा मगर १६८२
लिखु पिके गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

मीना कार्की बस्नेत (विजयी) १२६०
पोष्टकुमार काकी ४७३

उपाध्यक्ष

ङवाङ ल्हाक्पा शेर्पा (विजयी) १४११
सुष्मा माया शेर्पा ५१५
थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

बिर बहादुर गुरुङ ३५११
आङ बाबु राई १३४१

उपाध्यक्ष

एकाकुमारी कार्की
३५२३
कल्पना बस्नेत गिरी १५१८
सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका,सोलुखुम्बु

मेयर

नाम्गेल जाङबु शेर्पा (विजयी)
४९६८
आङकाजी शेर्पा ४३९०

उपमेयर

गान्धी माया तामाङ (विजयी)
४६६७
मोहन कुमारी कार्की
४०१७
सोताङ गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

खिलराज बस्नेत (विजयी) १६४८
प्रकाश कार्की १५२०

उपाध्यक्ष

अञ्जु नाछिरिङ राई (विजयी) १६६९
मनसरी राई १६३४
माहाकुलुङ गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

सुर्य बहादुर राई (विजयी) २१००
भक्त राई १४५३

उपाध्यक्ष

बिपना कुलुङ (विजयी) १९२९
शुभधनी राई १७३३
नेचासल्यान गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

धनजन राई (विजयी)
२५६९
डुफ कुमार बास्तोला
२३१३

उपाध्यक्ष

बिना राई (विजयी)
२९०६
सृजना राई १७८१
खिजिदेम्बा गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

भुपेन्द्रबहादुर बस्नेत २७५२

उपाध्यक्ष

सुशिला तामाङ (विजयी) २८२४
सिद्दिचरण नगरपालिका,ओखलढुंगा

मेयर

तेजन खनाल (विजयी) ६८३४
इच्‍छाकुमारी गुरुङ ५६५०

उपमेयर

केदारबाबु बस्नेत (विजयी) ५६९८
मानेभञ्याङ गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

रुप लाल तामाङ ३८१५

उपाध्यक्ष

आश्राचन राई (विजयी) ४७५०
चम्पादेवी गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

नवराज केसी(खत्री) (विजयी) ४७१५
खड्गबहादुर कार्की ४५६०

उपाध्यक्ष

दिलामाया मगर (विजयी) १८०१
कुषा पुलामी १७४४
सुनकोशी गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

कमल तामाङ (विजयी) ५३९९
इन्द्र बहादुर खडका ४१७४

उपाध्यक्ष

सुनिता अधिकारी (विजयी) ५२१५
सरस्वती कार्की,पौडेल ४१८८
लिखु गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

अशोककुमार कार्की (विजयी) ३७७६
मिलनकुमार विष्‍ट ३४९२

उपाध्यक्ष

अस्मिता थापा (विजयी) ४११६
प्रेमकुमारी दाहाल ३०८३
चिशंखुगढी गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

अशोककुमार थापा २६९१

उपाध्यक्ष

सन्तोषबाबु थापा (विजयी) ३११६
सुष्मिका राई २०५०
मोलुङ गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

उत्तम राई (विजयी) ४०५२
राजन कुमार दाहाल ३४६२

उपाध्यक्ष

उर्मिला खतिवडा (विजयी) ४२००
कटारी नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

राजेशचन्द्र श्रेष्ठ (विजयी) ६४१७

उपमेयर

गीता खड्का (विजयी) ६४१३
उदयपुरगढी गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

गोपाल खत्री ४११४

उपाध्यक्ष

जितबहादुर खड्का (विजयी) ४६४८
शोभाकुमारी मगर ३८६३
लिम्चुङ्बुङ गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

राजकुमार राई १५८९

उपाध्यक्ष

पुष्पलाल राई (विजयी) १९३३
देवकुमारी कार्की १०७३
रौतामाई गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

भरत थापा ३३४६

उपाध्यक्ष

भुपेन्द्रबहादुर थापा (विजयी) ३६९९
कुमारी ज्यू ठकुरी ३०९३
ताप्ली गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

बाबुराम राई १७४९

उपाध्यक्ष

धना मगर (विजयी) २५८६
मानकुमारी थापा १३०६
चौदण्डीगढी नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

कालु लामा (विजयी) ८८६३
खगेन्द्र राई ३७५७

उपमेयर

मणिकादेवी दुलाल (विजयी) ९५६६
रीताकुमारी चौधरी ३६५३
वेलका नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

अशोक कार्की (विजयी) १०१२०
दुर्गाकुमार थापा ६९८०

उपमेयर

जिरा राई (विजयी) ८२८६
त्रियुगा नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

वसन्तकुमार बस्नेत (विजयी) १३९५९
भागवत राउत ११८७३

उपमेयर

महेश्वरी राई (विजयी) १३७०३
सरिता राई ११९८१
मेचीनगर नगरपालिका,झापा

मेयर

गोपालचन्द्र बुढाथोकी (विजयी) २६४७८
इन्द्रबहादुर बुढाथोकी २१३११

उपमेयर

मीनाकुमारी पोखरेल (विजयी) २१५९०
दमक नगरपालिका,झापा

मेयर

गीताकुमारी पौडेल अधिकारी
१६९६६

उपमेयर

रेगिना भट्टराई (विजयी)
१७०७२
अम्बिका खनाल
१६५७४
कन्काई नगरपालिका,झापा

मेयर

राजेन्द्रकुमार पोखरेल (विजयी) ८६७३
रुद्रप्रसाद चिमरिया ६६६१

उपमेयर

आसा शर्मा (विजयी) १०७१३
मञ्जु प्रसाईं ८८४५
भद्रपुर नगरपालिका,झापा

मेयर

गणेश पोखरेल (विजयी) १२५२५
असारु राजवंशी ९७६९

उपमेयर

कौशिल्या अधिकारी ८४०३
अर्जुनधारा नगरपालिका,झापा

मेयर

बलदेवसिंह गोम्देन तामाङ (विजयी) १९१७९
रञ्जिता कार्की १३७४३

उपमेयर

खड्गमाया पराजुली (विजयी) १७६३७
शिवशताक्षी नगरपालिका,झापा

मेयर

मेघाहाङ्ग थोप्रा (विजयी) १६४९८
पर्शुराम ढुंगाना १३०५०

उपमेयर

नरमाया कार्की (विजयी) १४१५५
गौरीगंज गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

फूलवती राजवंशी (विजयी) ५६८९
विजयकुमार अग्रवाल ३३३०

उपाध्यक्ष

पुजन न्यौपाने कुँवर (विजयी) ४७५५
मखना महतो ३७९५
कमल गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

हुकुमसिंह राई (विजयी) १२८६८
भीमप्रसाद राई ९६५३

उपाध्यक्ष

प्रमिला न्यौपाने (विजयी) १०८४५
विर्तामोड नगरपालिका,झापा

मेयर

पवित्रादेवी महतरा (विजयी) १६५२०
भोजराज सिटौला १२७३२

उपमेयर

नगेन्द्रप्रसाद संग्रौला (विजयी) १५५८६
कचनकवल गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

कालेन्द्र प्रसाद सिंह राजवंशी (विजयी) ११०४७

उपाध्यक्ष

नवराज भट्टराई (विजयी) ८१४३
झापा गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

जयनारायण शाह (विजयी) ६९९८
गौरीशंकर राजवंशी ४३६५

उपाध्यक्ष

अन्जुदेवी थपलिया (विजयी) ५८६८
देवीमाया अधिकारी ३८८९
बुद्धशान्ति गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

मनोज प्रसाईं (विजयी) ११४०३
मीरा भुर्तेल ८३०२

उपाध्यक्ष

भवानीप्रसाद खतिवडा (विजयी) ८०७४
बाह्रदशी गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

देवीन्द्रप्रसाद चम्लागाईं (विजयी) ७१४८
खड्गप्रसाद राजवंशी ४३६१

उपाध्यक्ष

शान्तादेवी सिवाकोटी (विजयी) ६६३६
हल्दिबारी गाउँपालिका,झापा

मेयर

डम्बर बहादुर गिरी ४६६६

उपमेयर

शान्ता देवी गौतम ४१०६
गौरादह नगरपालिका,झापा

मेयर

छत्रपति सुवेदी (विजयी) १२८४९
रोहित कुमार शाह ११४८४

उपमेयर

जलवर्षा राजवंसी (विजयी) ११९१४
सुन्दरहरैचा नगरपालिका,मोरङ

मेयर

केदार प्रसाद गुरागाई (विजयी) २१४०५
शिवप्रसाद ढकाल २०६७८

उपमेयर

अकली चौधरी (विजयी) २२४५२
सुनवर्षि नगरपालिका,मोरङ

मेयर

श्‍याम प्रसाद राजवंशी (विजयी) ८६३९
यज्ञ बहादुर कार्की ६९५२

उपमेयर

मिरा देवी दास केवरत (विजयी) ८३८३
विमलादेवी केवरत ७४२७
रतुवामाई नगरपालिका,मोरङ

मेयर

नागेश्वर प्रसाद सिंह गंगाई (विजयी) १३१३५
दुर्गा बहादुर बिष्‍ट ११२५२

उपमेयर

दमयन्ता देवी चुडाल (विजयी) ९३७४
रंगेली नगरपालिका,मोरङ

मेयर

दिलीप कुमार अग्रवाल (विजयी) १२८६१
मोदराज घिमीरे ९०६१

उपमेयर

भुमा कुमारी पराजुली (विजयी) ११७९०
पथरी शनिश्चरे नगरपालिका,मोरङ

मेयर

मोहनप्रसाद तुम्‍वापो (विजयी) १२९५६
नगेन्द्रबहादुर सुव्वा १११४६

उपमेयर

देवीमाया काफ्‍ले (विजयी) ११७४७
कविता पराजुली ११३९०
उर्लावारी नगरपालिका,मोरङ

मेयर

गंगा प्रसाद खरेल (विजयी) १२१५६
खड्ग बहादुर फागाे १०२९०

उपमेयर

मिना कुमारी खतिवडा (विजयी) १०७२८
सीता कार्की १०६४०
लेटाङ नगरपालिका,मोरङ

मेयर

भुपेन्‍द्र कुमार लावती (विजयी) १०२२७
ज्ञानेन्द्र ढकाल ८१०५

उपमेयर

कृष्ण कुमारी पोखरेल (विजयी) ९४६०
बेलवारी नगरपालिका,मोरङ

मेयर

दिलप्रसाद राई (विजयी) १६४२२
महेन्द्रप्रसाद सुवेदी १५६२०

उपमेयर

नितु थापा (विजयी) १३७३१
तीलकुमारी नेउपाने १३६०५
विराटनगर महानगरपालिका,मोरङ

मेयर

नागेश कोइराला (विजयी)
३०१७०
सागर कुमार थापा
२१४५५

उपमेयर

शिल्पा कार्की (विजयी)
२५६८०
बुढीगंगा गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जित नारायण थापा मगर (विजयी) ८२९९
वलभद्र सारदार थारु ७८८०

उपाध्यक्ष

अमृता कुमारी गच्छदार (विजयी) ९०५०
तुलसी कुमारी कुंवर ६२२३
केराबारी गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

सुमन मिरिङचिङ मगर (विजयी) ७८१०
रोहितबहादुर कार्की ६३९०

उपाध्यक्ष

मनमाया मगर (विजयी) ६७६६
शुभद्रा राई ५९५६
जहदा गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जितेन्द्रप्रसाद साह (विजयी) ६५०१

उपाध्यक्ष

हन्ना सोरेन (विजयी) ५५४५
धनपालथान गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जिवछ प्रसाद गच्छदार (विजयी) ६३२९
मुसहरु मण्डल ६०५८

उपाध्यक्ष

नसीमा वानो (विजयी) ६२८४
उपासी राजबंशी ५७६७
ग्रामथान गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जय प्रकास गच्छदार थारु (विजयी) ७६०५
शिव नारायण माझी थारु ६०९३

उपाध्यक्ष

गुणावती देवी थारु (विजयी) ६१२३
भुखनी कुमारी माँझी ५४४८
मिक्लाजुङ गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

बवी कुमार राई (विजयी) ८२५३
नरेन्द्र प्रसाद ढुङ्गेल ४९१६

उपाध्यक्ष

निर्मला राई ५४५५
कटहरी गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

देवराज चौधरी (विजयी) ६५६५
सुभाषकुमार सरदार ५६८२

उपाध्यक्ष

सीतादेवी राजवंशी (विजयी) ५८४८
मन्जिताकुमारी सरदार ५७०५
कानेपोखरी गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

राजमति इङ्गनाम (विजयी) ८९७५
संजय भट्टराई ५८४६

उपाध्यक्ष

भोलाप्रसाद अधिकारी (विजयी) ९५७०
मनकुमारी गुरुङ ७८१८
कोशी गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

ऐयुव अंसारी (विजयी) ६४१६

उपाध्यक्ष

अनिता देवी यादव (विजयी) ५३९९
बराहक्षेत्र नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

रमेश कार्की (विजयी) १९२९३
निलम खनाल १४१५४

उपमेयर

नन्द कुमारी सुनुवार (विजयी) १५७६६
देवानगञ्ज गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

श्यामलाल महतो ६३५८

उपाध्यक्ष

कुमारी विभा यादव (विजयी) ६११२
बर्जु गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

जिवछ कुमार राय (विजयी) ७८६१
रघु नन्दन चौधरी ७४७४

उपाध्यक्ष

नितु कुमारी चौधरी (विजयी) ८०४५
संगिता कुमारी राय ७२९९
रामधुनी नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

बेद नारायण गच्छदार (विजयी) ११९१६
विनय कुमार पोखरेल ११४६१

उपमेयर

मेनुका पोखरेल (विजयी) ११४३०
दुहवी नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

विनय कुमार पोखरेल ११४६१

उपमेयर

मेनुका पोखरेल (विजयी) ११४३०
भोक्राहा नरसिंह गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

अजमल अख्तर मिया (विजयी) ४९९३
महेन्द्रप्रसाद यादव ३५५५

उपाध्यक्ष

सुनिताकुमारी उराँव (विजयी) ४२४६
सवितादेवी मेहता २८७९
हरिनगर गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

गफार अंसारी मिया (विजयी) ६१७२
लस्करी अंसारी ५१५४

उपाध्यक्ष

रिमझिम कुमारी भगत (विजयी) ६२१३
कोशीला कुमारी साहु ५४०७
ईटहरी उपमहानगरपालिका,सुनसरी

मेयर

हेमकर्ण पौडेल (विजयी) ३३०४९
यामकुमार चुङ्गवाङ सुब्बा २८०३१

उपमेयर

संगिता कुमारी चौधरी (विजयी) ३२४३६
धरान उपमहानगरपालिका,सुनसरी

मेयर

किशोर राई १६०५९
मञ्जु भण्डारी सुवेदी १२८२५

उपमेयर

पदम प्रसाद लिम्बु १७६०६
गढी गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

आश नारायण चौधरी (विजयी) ८९०१
महेश दत्त ५३५०

उपाध्यक्ष

ईनरुवा नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

केदार भण्डारी (विजयी) ११८२४
सरोजकुमार पोखरेल ९०५३

उपमेयर

विनीताकुमारी मेहता (विजयी) ११४८०
सहजादी प्रवीन (आलम) ९५३७
पाथीभरा याङवरक,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

केशरकुमार सुब्बा (विजयी) २८९८
रामकुमार थेवे २८७४

उपाध्यक्ष

रनमाया गुरुङ (विजयी) ३१८६
फुङलिङ नगरपालिका,ताप्लेजुङ

मेयर

अमिर मादेन (विजयी) ६१७९
छत्रपति प्याकुरेल ३८९२

उपमेयर

भीमादेवी ओझा (विजयी) ४२७७
मिक्वाखोला गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

भक्तबहादुर कार्की (विजयी) २०२३
दिवस लुङखिम्बा लिम्बु १९६४

उपाध्यक्ष

मिनाकुमारी केदेम १७४३
मेरिङदेन गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

युक हांवीर हांगाम (विजयी) २८६९
केदारजंग लिम्बु २७७०

उपाध्यक्ष

मैवाखोला गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

राजनकुमार थत्लुङ्ग

उपाध्यक्ष

कमलकुमारी लिम्बु (विजयी)
कौशीला थक्लुङ लिम्बु
सिदिङवा गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

मानबहादुर राई (विजयी) ३०८५
प्रदिप राई २३८२

उपाध्यक्ष

सिरिजंगा गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

लालकृष्ण चौहान (विजयी) ३३४३
सन्तोषकुमार चाम्लिङ्ग ३२७५

उपाध्यक्ष

तुलसा बस्नेत २३९०
फक्ताङलुङ,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

सरोज लिम्बू २३१२

उपाध्यक्ष

रबिनसाम्रा लिम्बु (विजयी) २३५८
शान्तिमाया लिम्बू पौडेल २२१२
आठराई त्रिवेणी,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

दिपेन्द्र पोमु (विजयी) ३०३६
विश्‍वनाथ सिटौला २५२६

उपाध्यक्ष

सान्ताकुमारी आङबुहाङ (विजयी) २८१९
साँगुरीगढी गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

जितेन्द्र राई (विजयी) ५३९९
कुमारजंग याखा ४८२८

उपाध्यक्ष

मुना राई (विजयी) ४६५०
सहिदभूमि गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

मनोज राई (विजयी) ४२१४

उपाध्यक्ष

रत्न श्वरी राई (विजयी) ४६७२
तोर्णबहादुर खड्का ३३७१
महालक्ष्मी नगरपालिका,धनकुटा

मेयर

ध्रुवराज राया (विजयी) ६२२८
दिपक बुढाथोकि ५१३९

उपमेयर

मञ्जुकुमारी कार्की (अधिकारी ) (विजयी) ५३८४
पाख्रिबास नगरपालिका,धनकुटा

मेयर

ज्ञानबहादुर गुरुङ (विजयी) ५४९८
भीमबहादुर राई ५०५३

उपमेयर

नम्रता गौतम (विजयी) ५०६२
धनकुटा नगरपालिका,धनकुटा

मेयर

चिन्तन तामाङ (विजयी) ७७६६
दिनेश राई ७६५२

उपमेयर

भीमादेवी खनाल (विजयी) ७१९६
चौबिसे गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

राजकुमार लिम्बू (विजयी) ५०३८

उपाध्यक्ष

टंकमाया पाङमी (विजयी) ४९८३
छथर जोरपाटी गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

छत्रबहादुर सुव्‍वा (विजयी) ४३५९
शेरबहादुर लिम्बु ४१६४

उपाध्यक्ष

गोमा कार्की दाहाल ३६९१

मधेश प्रदेश

औरही गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

धनौजी गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

मुखियापट्टी मुसहरमिया गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका,धनुषा

मेयर

शिव शंकर साह ९५३२

उपमेयर

किशोरी साह (विजयी) १५५२५
रुणादेवी झा १०८८५
लक्ष्मीनिया गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

गणेशमान चारनाथ नगरपालिका,धनुषा

मेयर

जीतनारायण यादव (विजयी) ३१०८

उपमेयर

तुलसाकुमारी पाण्डे (विजयी) ३२८३
जनकनन्दनी,धनुषा

अध्यक्ष

सुदेश कुमार चौधरी २७७८

उपाध्यक्ष

नगराइन नगरपालिका,धनुषा

मेयर

विनय कुमार यादव ५५५६
रामबाबु पजियार ५५१४

उपमेयर

विदेह नगरपालिका,धनुषा

मेयर

बेचन कुमार दास
४४१२
योगेन्द्र प्रसाद यादव १८५८

उपमेयर

आशा देवि झा ४६५९
मिथिला नगरपालिका,धनुषा

मेयर

महेन्द्र महतो ७०६१
राजाराम महतो ६९४०

उपमेयर

शहीदनगर नगरपालिका,धनुषा

मेयर

सुधिर कुमार गोईत ४१०५
जय प्रकाश यादव २७२७

उपमेयर

सबैला नगरपालिका,धनुषा

मेयर

राजकिशोर यादव ३११९
जगत सु्रन्दर साह २७१४

उपमेयर

हंसपुर नगरपालिका,धनुषा

मेयर

उपमेयर

कमला नगरपालिका,धनुषा

मेयर

विशेश्वर कुमार यादव ३८८७
दिपेन्द्र कुमार यादव २४८०

उपमेयर

क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका,धनुषा

मेयर

सुखदेव यादव (विजयी) ७९१३
योगेन्द्र पजियार ७३००

उपमेयर

रचना श्रेष्‍ठ (विजयी) ७५५०
सालिनी चौधरी ७५११
धनुषाधाम नगरपालिका,धनुषा

मेयर

बालेश्वर मण्डल (विजयी) ४७१८
योग कुमार यादव ४१७९

उपमेयर

विधा देवी भुजेल (विजयी) ४७५८
शान्‍ति देवी सुडीन ३९३३
बटेश्वर गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

बर्दिबास नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

टेक बहादुर बलम्पाकी
२३१४

उपमेयर

दुर्गा कुमारी दाहाल ३३३१
गौशाला नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

वसन्त गुरुंग १६६६
अजय कुमार कुशवाहा ७७२

उपमेयर

सुशिला देवी १५९२
जलेश्वर नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

राम आधार कापर
४७८२
शम्भू नारायण पाठक
२५१०

उपमेयर

मुनचुन देवी ४९०१
अनिता देवी शर्मा ३४९२
भँगाहा नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

विजय मण्डल
५३५४

उपमेयर

शान्ति कुमारी सिंह (विजयी) ५७७५
मटिहानी नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

हेमचन्द्र यादव
१२३४
उपेन्द्र प्रसाद चौधरी
२३५

उपमेयर

रिता देवी नायक १०२१
रेखा कुमारी २९२
बलवा नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

बलिराम यादव ४०२८
विनोद कुमार यादव १६३९

उपमेयर

खोजिदा खातुन ३१७९
राम दुलारी देवी २३९१
औरही नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

सुनिल कुमार यादव २२९७
सरोज कुमार यादव

उपमेयर

रेखा यादव २३५८
राधा कुमारी खतिवडा
मनरा शिसवा नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

मोहन पाण्डेय (विजयी) ५८८४
राजेन्द्र साह तेली २३८२

उपमेयर

शकुन्तला देवी (विजयी) ५७४५
पुष्पा कुमारी २४१४
रामगोपालपुर नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

राम दुलार साह (विजयी) ५३४९
रघुनाथ प्रसाद यादव २१४३

उपमेयर

रिना देवी यादव (विजयी) ४२६३
पुष्पा देवी कुशवाहा ३४०३
लोहरपट्टी नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

शैलेन्द्र कुमार यादव (विजयी) ५४२९
सुनिल कुमार शर्मा ६२०

उपमेयर

सरिता शर्मा (विजयी) ५२८१
रेणु कुमारी चौधरी ७६३
लालबन्दी नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

गोडैटा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

बागमती नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

बरहथवा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

ईश्वरपुर नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

मलंगवा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

हरिवन नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

हरिपुर्वा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

हरिपुर नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

गोपाल पंजियार (विजयी) ६९३८
यादव कुमार सरकार २०४१

उपमेयर

निलम देवी राय यादव (विजयी) ५५८३
रेणुका देवी काफ्‍ले २१७७
रामनगर गाउँपालिका,सर्लाही

अध्यक्ष

हरिनन्दन प्रसाद यादव २३९२

उपाध्यक्ष

कोशिला साह २६३७
बलरा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

खडक नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

सप्तकोशी नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

हनुमाननगर कङ्‌कालिनी नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

सुरुङ्‍गा नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

शम्भुनाथ नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

बोदेबरसाईन नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

कञ्चनरुप नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

राजविराज नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

मो इर्शाद अन्‍सारी

उपमेयर

शुशिलाकुमारी यादव
डाक्नेश्वरी नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

अग्निसाइर कृष्णासरवन गाउँपालिका,सप्तरी

अध्यक्ष

दिनानाथ चौधरी (विजयी) ४८७४
परशुराम चौधरी ३८८८

उपाध्यक्ष

कल्पनाकुमारी चौधरी (विजयी) ४२१६
शैलेन्द्रीकुमारी लेखी(थरुनी) ३४५९
भगवानपुर गाउँपालिका,सिराहा

मेयर

उपमेयर

सखुवानन्कारकट्टी,सिराहा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

विष्णुपुर,सिराहा

अध्यक्ष

कुशेश्वर यादव ३०४
सत्य नारायण यादव २६४

उपाध्यक्ष

नवराजपुर,सिराहा

अध्यक्ष

खुशिलाल साह ३९९
विश्‍वमोहन प्रसाद यादव १८९

उपाध्यक्ष

संगिता कुमारी यादव ४२१
शोभा कुमारी यादव १६५
औरही गाउँपालिका,सिराहा

मेयर

उपमेयर

लहान नगरपालिका,सिराहा

मेयर

महेशप्रसाद चौधरी
९१६४
मुनि साह सुँडी
५१०५

उपमेयर

सरियार कुमारी चौधरी ५००५
धनगढीमाई नगरपालिका,सिराहा

मेयर

शिव शंकर महतो (विजयी) ७०५६
रामचन्द्र यादव ६९०१

उपमेयर

संगीता कुमारी चौधरी ६६१३
शोभा कुमारी वराल (विजयी) ६३७८
सिरहा नगरपालिका,सिराहा

मेयर

नविन कुमार यादव (विजयी)
१११४३
उपेन्द्र कुमार यादव
८७३२

उपमेयर

वविता कुमारी साह (विजयी)
१०१२६
सरीता कुमारी यादव ८५७७
गोलबजार नगरपालिका,सिराहा

मेयर

उपमेयर

मिर्चैयाँ नगरपालिका,सिराहा

मेयर

प्रदीप महासेठ २६०
सिताराम यादव २३२

उपमेयर

अनिता साह २४५
शोभा देवी साह २३४
कल्याणपुर नगरपालिका,सिराहा

मेयर

धर्मनाथ यादव
५३१
राम पुकार साह तेली ४३

उपमेयर

धनेश्‍वरी देवी मण्‍डल ५६६
रेखा कुमारी यादव ४३
कर्जन्हा नगरपालिका,सिराहा

मेयर

भोला प्रसाद पोखरेल (विजयी) ३८३९
अरुन कुमार दास २०६

उपमेयर

निर्मला कुमारी देवी पासमान ८००
सन्तोषी कुमारी फुयाल कार्की २६४
सुखीपुर नगरपालिका,सिराहा

मेयर

राम औतार यादव ६१५
विजय कुमार यादव २७२

उपमेयर

रेणु देवी साह ५२८
गरुडा नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

बौधीमाई नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

माधव नारायण नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

कटहरिया नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

गुजरा नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

चन्द्रपुर नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

गौर नगरपालिका,रौतहट

मेयर

माेहनकुमार यादव १८२६
अनिलकुमार यादव २५७

उपमेयर

शाहजान खातुन २४५४
बृन्दावन नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

देवाही गोनाही नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

गढीमाई नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

प्रसौनी गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

विनोद प्रसाद जैसवाल १२१७
सुनिल कुमार गुप्ता कलवार ५१५

उपाध्यक्ष

किरण देवी १०६५
निलम शाह ५५९
फेटा गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

अमिरीलाल प्रसाद १३८
चन्देश्‍वर दुबे ११६

उपाध्यक्ष

बसरा खातुन ११२
कमरुन खातुन ७१
सुवर्ण गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

राजेश प्रसाद यादव

उपाध्यक्ष

देवताल गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

करैयामाई गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

आदर्श कोटवाल गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

जवाहर प्रसाद ४९२
मुस्तुफा अंसारी १८२

उपाध्यक्ष

मिरा देवी २४०
बासमती देवी यादव १९०
सिम्रौनगढ नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

पचरौता नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

जीतपुर-सिमरा उपमहानगरपालिका,बारा

मेयर

सरस्वती देवी चौधरी १७७७९

उपमेयर

भोला प्रसाद अधिकारी (विजयी) १७४९२
मेघा शाही १५८४२
निजगढ नगरपालिका,बारा

मेयर

सुरथ पुरी (विजयी)
९४७५
सुरेशकुमार खनाल
८८२३

उपमेयर

सोममाया थिङ्ग (विजयी)
८६५९
महागढीमाई नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

कोल्हवी नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

कलैया उपमहानगरपालिका,बारा

मेयर

विनोद प्रसाद साह (विजयी) २४१७४
राजेश राय यादव १८५४०

उपमेयर

रौसन परविन (विजयी) १९२५१
परवानीपुर गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

रामक्षत्री प्रसाद कुर्मि (विजयी) २९१७

उपाध्यक्ष

सुगान्धी देवी कनुइन ३२३२
ठोरी गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

धोबीनी गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

बहुदरमाई नगरपालिका,पर्सा

मेयर

उपमेयर

पोखरिया नगरपालिका,पर्सा

मेयर

उपमेयर

वीरगंज महानगरपालिका,पर्सा

मेयर

विजयकुमार सरावगी
१९६७९

उपमेयर

इम्तियाज आलम
२४९१५
छिपहरमाई गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

पकाहा मैनपुर गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

बिन्दबासिनी गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

जगरनाथपुर गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

पर्सागढी नगरपालिका,पर्सा

मेयर

उपमेयर

बागमती प्रदेश

गोकर्णेश्वर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

दीपक रिसाल (विजयी) ९६९२
उद्धव विष्ट ८५०४

उपमेयर

सान्नानी लामा (विजयी) ८८०४
शान्ति नेपाल ८६७१
शङ्खरापुर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

उपमेयर

समिता श्रेष्ठ (विजयी) ६३६२
काठमाडौं महानगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

सिर्जना सिंह
३५९२४
केशव स्थापित
३५४०६

उपमेयर

सुनिता डंगोल
६३७८१
कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

उपेन्द्र कार्की (विजयी) ११३२२
राम शरण ढुंगाना ८२६३

उपमेयर

शान्ता थापा (विजयी) ९९७५
चन्द्रागिरी नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

घन श्याम गिरी (विजयी) १५४७५
उत्तम बहादुर राउत १४६५१

उपमेयर

वसन्‍ती श्रेष्‍ठ (विजयी) १५५६४
टोखा नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

प्रकाश अधिकारी (विजयी)
१०३४०
रजनी थापा १०१६६

उपमेयर

ज्ञान माया डंगोल १०१३२
मुरारी तामाङ्ग (विजयी) ९५१८
कीर्तिपुर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

राज कुमार नकर्मी (विजयी) ९०४३
केश रत्‍न बज्राचार्य ५५०७

उपमेयर

शुभ लक्ष्‍मी शाक्‍य (विजयी) ८६६५
विन्दु महर्जन ७२०६
तारकेश्वर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

कृष्णहरि महर्जन (विजयी) ११२३३
रामेश्वर बोहोरा ७३५९

उपमेयर

सिर्जना बुर्लाकोटी (विजयी) १०२२४
दक्षिणकाली नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

मोहन बस्नेत (विजयी) ७२०१
श्रीराम आचार्य ५१९२

उपमेयर

बसन्‍ती तामाङ्ग (विजयी) ७६२३
इन्दिरा न्यौपाने ४८३०
नागार्जुन नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

मोहन बहादुर बस्नेत (विजयी) १०१८६
नन्दन हरि गौतम ८३६८

उपमेयर

शुशिला अधिकारी (विजयी) ९४७४
बुढानिलकण्ठ नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

मिठाराम अधिकारी (विजयी) १४२५०
विनोद चालिसे ११५१२

उपमेयर

अनिता लामा (विजयी) १४३१४
रमिला वाग्ले ११९७२
बागमती गाउँपालिका,ललितपुर

अध्यक्ष

वीरबहादुर लोप्चन (विजयी) ४९०९
नवराज सञ्जेल ४०५३

उपाध्यक्ष

नमुना दोङ ३७००
गोदावरी नगरपालिका,ललितपुर

मेयर

गजेन्द्र महर्जन (विजयी) १९१७०
गम्भिर वहादुर राना १५२३२

उपमेयर

मुना अधिकारी (विजयी) १८५२६
रमी प्रधानाङ्ग १४३०५
ललितपुर महानगरपालिका,ललितपुर

मेयर

चिरिबाबु महर्जन (विजयी)
४२७२२
हरिकृष्ण व्यन्जनकार
१८२०१

उपमेयर

मन्जली शाक्य
१७७१६
महालक्ष्मी नगरपालिका,ललितपुर

मेयर

हरि गोविन्द श्रेष्ठ (विजयी) ९३५०

उपमेयर

लक्ष्मी महर्जन (विजयी) ९५९१
बिणा सुवेदी ८६८३
कोन्ज्योसोम गाउँपालिका,ललितपुर

अध्यक्ष

कृष्ण मान लामा (विजयी) ३१०४

उपाध्यक्ष

राजन प्रसाद घिमिरे (विजयी) ३२२७
रनिता तामाङ्ग २०४८
महाङ्काल गाउँपालिका,ललितपुर

अध्यक्ष

गणेश के.सी. (विजयी) ३४५५
कमला लामा तामाङ्ग २८८७

उपाध्यक्ष

पुरुषोत्तम हुमागाई २७८७
भक्तपुर नगरपालिका,भक्तपुर

मेयर

रामप्रसाद कासुला ३४०७
रवीन्द्र लाछिमस्यु २८४१

उपमेयर

रञ्जना खर्बुजा २९८८
मध्यपुर थिमी नगरपालिका,भक्तपुर

मेयर

सुरेन्द्र श्रेष्‍ठ (विजयी) १५०९८
मदन सुन्दर (जगुलु) श्रेष्‍ठ ११०३५

उपमेयर

उत्तरा नेपाल ८९६३
चाँगुनारायण नगरपालिका,भक्तपुर

मेयर

जीवन खत्री (विजयी) ९५५०
विना बास्तोला ९१६०

उपमेयर

रमेश बुढाथोकी (विजयी) १११०७
सुभद्रा काफ्ले ९०७६
सूर्यविनायक नगरपालिका,भक्तपुर

मेयर

बासुदेव थापा (विजयी) १४७५८
निशान ढुङ्गेल १३२३२

उपमेयर

सरिता भट्टराई(तिमिल्सिना) (विजयी) १४४९०
नमोबुद्ध नगरपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

मेयर

कुञ्साङ लामा (विजयी)
११२११
राजन भूर्तेल
५८२२

उपमेयर

सम्झना लामा
६५४३
भूम्लु गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

प्रेम बहादुर लामा
४५६८

उपाध्यक्ष

जितेन्द्रमान लामा (दावा) (विजयी)
६०९८
कल्पना श्रेष्ठ
४०२९
मण्डनदेउपुर नगरपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

मेयर

विदुर सापकोटा ८३५१

उपमेयर

बिष्णुमणी नेपाल (विजयी)
११३०५
सरिता ढकाल
६९२४
तेमाल गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

चन्द्र बहादुर तामाङ (विजयी)
७०७७
इन्द्र बहादुर तामाङ
५८७०

उपाध्यक्ष

सम्तेन लामा
४९५२
चौंरीदेउराली गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

जित राम लामा
५४६३

उपाध्यक्ष

शेर बहादुर लामा (तामाङ) (विजयी) ७२१९
वविता खरेल (गौतम) ३५३९
पाँचखाल नगरपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

मेयर

महेश खरेल (विजयी)
१२८३६
कञ्चन अधिकारी
८११५

उपमेयर

सुर्यमायाँ दनुवार (विजयी)
९५३४
पनौती नगरपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

मेयर

रामशरण भण्डारी (विजयी)
१४०५०
भिम न्यौपाने
११७८३

उपमेयर

गिता बञ्जरा (विजयी)
१२३३७
बनेपा नगरपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

मेयर

शान्ति रत्न शाक्य (विजयी)
१३७९३
रत्न कुस रञ्जितकार
११८३५

उपमेयर

विमला सापकोटा दाहाल (विजयी)
११९९२
रोशी गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

दिनेश लामा (विजयी)
७५३४
देवसागर लामा
६३५८

उपाध्यक्ष

वविता बोहर (क्षेत्री)
५९४३
महाभारत गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

पूणर् बहादुर वाईवा
३१९५

उपाध्यक्ष

सागर मोक्तान (विजयी)
४१६९
शान्ति तितुङ
१५३०
बेथानचोक गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

भगवान अधिकारी (विजयी)
६०१९
कमल तिमल्सिना
३१६०

उपाध्यक्ष

सरला लामीछाने
३५७३
खानीखोला गाउँपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

अध्यक्ष

शेखर लामा
३१५६

उपाध्यक्ष

दोर्जे मान जिम्बा (विजयी)
४३२८
रुकमेणी गुरूङ
२९८७
धुलिखेल नगरपालिका,काभ्रेपलाञ्चोक

मेयर

अशोक कुमार व्यञ्जु श्रेष्ठ (विजयी)
८३५१

उपमेयर

निराजन जंगम (विजयी)
७९३८
लालतारा अधिकारी
७७९१
गल्छी गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

केदारनाथ खतिवडा (विजयी) ७३०९

उपाध्यक्ष

भाइकाजी तिवारी (विजयी) ७४९४
राधा लामिछाने ७०४८
गङ्गाजमुना गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

भक्त बहादुर लामा (विजयी) ६२६२
भक्तबहादुर लामिछाने ४०५०

उपाध्यक्ष

एन्जिला तामाङ ४१९६
नेत्रावती डबजोङ गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

मेघनाथ रिजाल (विजयी) २५४२
सुवर्ण रिजाल १०९७

उपाध्यक्ष

सितामाया गुरुङ (विजयी) २७८६
विना कुमारी मम्बा १६३३
ज्वालामूखी गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

यमनाथ दनै (विजयी) ८०३४
हरिराम लोहनी ५४९९

उपाध्यक्ष

चन्द्रकुमारी अधिकारी ४७७१
थाक्रे गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

रामकुमार आचार्य (विजयी) १०३५५
रामप्रसाद विडारी ८११६

उपाध्यक्ष

अम्विका रुपाखेती ९०९१
गजुरी गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

राजेन्द्र विक्रम बस्नेत ४०५१

उपाध्यक्ष

शर्मिला विशुराल (विजयी) ५६९९
भगवती खतिवडा ३५९२
खनियाबास गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

रणबहादुर तामाङ (विजयी) १६०९
इमान तामाङ १०६३

उपाध्यक्ष

खुपी कुमारी तामाङ ६२८
सिद्धलेक गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

परशुराम खतिवडा (विजयी) ७९५६
प्रेमनाथ सिलवाल ६१७१

उपाध्यक्ष

कमला शर्मा ६२१२
बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

देव प्रसाद त्रिपाठी ५०७२

उपाध्यक्ष

हिरादेवी रेग्मी ४६६७
त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

राजु उप्रेती (विजयी) ६७७१
उमेश कुमार थापा क्षेत्री ५१२६

उपाध्यक्ष

संगिता कुमाल ५२१०
निलकण्ठ नगरपालिका,धादिङ

मेयर

भिम प्रसाद ढुंगाना (विजयी) १४५७५
गंगादेवी श्रेष्ठ ९०६४

उपमेयर

फन्द्रा तामाङ ७९१३
रुबी भ्याली गाउँपालिका,धादिङ

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

फेलामा तामाङ (विजयी) २९०३
धुनीबेंशी नगरपालिका,धादिङ

मेयर

रामराजा पाण्डे ६५९२

उपमेयर

सुरज उप्रेती (विजयी) ८३८७
मन्दिरा श्रेष्ठ ६४७०
बेलकोटगढी नगरपालिका,नुवाकोट

मेयर

राजेन्द्ररमण खनाल ६७९४

उपमेयर

शिवप्रसाद दाहाल (विजयी) १०७६६
रुपा सापकोटा ७२७४
शिवपुरी गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

गोविन्‍दप्रसाद थपलिया (विजयी) ४१८२

उपाध्यक्ष

ईन्दिरा खड्का ४०५६
सूर्यगढी गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

सन्तबहादुर तामाङ (विजयी) ३७५९
राजेन्द्र रिजाल २८८९

उपाध्यक्ष

मन्जु बुढाथोकी (विजयी) ३२०३
गंगा आचार्य २९३२
विदुर नगरपालिका,नुवाकोट

मेयर

राजन श्रेष्ठ (विजयी) १५८२६
सञ्जु पण्डित १२१५४

उपमेयर

अम्बिका पौडेल ११९९५
पञ्चकन्या गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

माधवप्रसाद खनाल ३९७४

उपाध्यक्ष

सलिना केसी ३७४९
ककनी गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

नवराज घिमिरे ४०९८
काशी राज अधिकारी ३६१२

उपाध्यक्ष

प्रमिसा तामाङ ३८३०
लजिता लामा ३७७१
किस्पाङ गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

वीरबल तामाङ (विजयी) ३६३८
छत्रबहादुर लामा ३४५२

उपाध्यक्ष

दीलकुमारी मोक्तान ३२६०
तादी गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

सन्तमान तामाङ (विजयी) ३२४१
विजय कुमार खनाल १८३०

उपाध्यक्ष

इश्‍वरी उप्रेती २७७८
अस्मिता तामाङ १६६३
तारकेश्वर गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

शिव अधिकारी (विजयी) ५६६५
रमेश बहादुर वस्ती ३३४१

उपाध्यक्ष

कोपिला भट्ट ३३९२
दुप्चेश्वर गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

पुर्णबहादुर तमाङ ३४५०

उपाध्यक्ष

अञ्जु आचार्य ३६३५
लिखु गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

ध्रुव श्रेष्‍ठ (विजयी) ४०६७
मेघनारायण श्रेष्‍ठ २६१६

उपाध्यक्ष

शुभद्रा अधिकारि (उप्रेति) (विजयी) ३१६७
शान्ति राई २८३९
म्यागङ गाउँपालिका,नुवाकोट

अध्यक्ष

आसा तामाङ (विजयी) ३२०९

उपाध्यक्ष

सिता तामाङ (विजयी) ३७३१
गंगामाया तामाङ २०४२
हेलम्बु गाउँपालिका,सिन्धुपाल्चोक

अध्यक्ष

निमा ग्याल्जेन शेर्पा (विजयी) ५३८६
दावा लामा ४६०३

उपाध्यक्ष

अप्सरा लम्साल लामिछाने (विजयी) ५२१४
गंगा अर्याल ४६७१
भोटेकोशी गाउँपालिका,सिन्धुपाल्चोक

अध्यक्ष

पासाङ नाेर्बु लामा (विजयी) २६०५
अमृत खड्का २०४८

उपाध्यक्ष

दिछेन शेर्पा (विजयी) २७५२
सुन्तलीमाया श्रेष्ठ १९१८
बलेफी गाउँपालिका,सिन्धुपाल्चोक

अध्यक्ष

सुवास तिमल्सिना ४१०५

उपाध्यक्ष

सरु लामा तामाङ (विजयी) ४३९४
सपना थापा ३६३३
पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिका,सिन्धुपाल्चोक

अध्यक्ष

टासी लामा (विजयी) ५६०८

उपाध्यक्ष

सुनिता अधिकारी (विजयी) ५७२२
गंगाकुमारी चापागाई ४३९३
ईन्द्रावती गाउँपालिका,सिन्धुपाल्चोक

अध्यक्ष

झम्क नेपाल (विजयी) ७१२७
विकास लामा ६१६८

उपाध्यक्ष

शोभना तामाङ (विजयी) ६५१३
दयाकुमारी मिश्र ६४६३
बाह्रविसे नगरपालिका,सिन्धुपाल्चोक

मेयर

बालकृष्ण बस्नेत (विजयी) ७७२८
निम फुन्जाे शेर्पा ५४३३

उपमेयर

मञ्जु तामाङ (विजयी) ६९७७