निर्वाचनमुख्य समाचारफ्रन्ट पेजसमाचारदृष्टिकोणअर्थअन्तर्वार्तामल्टिमिडियापन्ध्रौं वार्षिकोत्सव विशेषांकखेलकुदविश्वकोरोना अपडेटप्रवासकर्नर किकसम्पादकीय१३औँ वार्षिकोत्सव विशेषांकसाहित्यस्वास्थ्य र जीवनशैलीफिचरलाेकसेवा१४औँ वार्षिकोत्सव विशेषांकप्रेरक प्रसंगटर्निङ प्वाइन्ट्स-२०२२१२औँ वार्षिकोत्सव विशेषांकसप्तरंगटर्निङ प्वाइन्ट्स-२०२०टर्निङ प्वाइन्ट्स-२०१९प्रदेशब्लगEnglish
  • वि.सं २०७९ असोज १४ शुक्रबार
  • Friday, 30 September, 2022

स्थानीय निर्वाचन-२०७९

प्रदेश १

रामप्रसाद राई गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

थामबहादुर राई (विजयी) ३०७७
बलराम राई २८५१

उपाध्यक्ष

विरेन्द्र राई (विजयी) ३५७७
कमलादेवी राई २२१४
पौवादुङमा गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

किरण राई (विजयी) २४९९
नगेन्द्रबहादुर भुजेल १६८८

उपाध्यक्ष

ज्योत्‍सना राई (विजयी) २४०६
सम्झना राई १७६९
साल्पासिलिछो गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

दौलथकुमार कुलुङ(राई) (विजयी) १८१४
महेश राई १७८६

उपाध्यक्ष

अस्मिता कुलुङ राई (विजयी) १८६२
रीता घले १५८०
आमचोक गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

अशोक राई (विजयी) ३६८६
बसन्त राई ३२५८

उपाध्यक्ष

सीता राई (विजयी) ३५६१
छिरिङ्ग शेर्पा ३२२४
हतुवागढी गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

प्रेमकुमार राई (विजयी) ४०४२
गजेन्‍द्र कार्की ३३५३

उपाध्यक्ष

सुनिता राई (विजयी) ३७०८
कमला राई ३६११
अरुण गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

शालिकराम खत्री (विजयी) २८८७
नारायणप्रसाद घिमिरे २४२४

उपाध्यक्ष

बिनीता ढकाल (विजयी) ३०००
कविता राई २५४४
टेम्केमैयुङ गाउँपालिका,भोजपुर

अध्यक्ष

सरोज बस्नेत (विजयी) ३९८०
ध्रुवराज राई ३२५५

उपाध्यक्ष

रमादेवी राई (विजयी) ३३८८
इन्द्रावती राई ३२९८
षडानन्द नगरपालिका,भोजपुर

मेयर

सुरेन्द्रकुमार उदास (विजयी) ६७७२
वीरबल राई ५७५७

उपमेयर

प्रमिला राई (विजयी) ७२५७
मेरीका राई ४३५८
भोजपुर नगरपालिका,भोजपुर

मेयर

कैलाशकुमार आले (विजयी) ५६१५
भरतकुमार तामाङ ५१००

उपमेयर

निर्मला शेर्पा (विजयी) ५५००
ममिता राई ५१३३
हिलिहाङ,पाँचथर

अध्यक्ष

समरबहादुर अधिकारी (विजयी) ४५६५
भुवानीप्रसाद लिङदेन ४३५८

उपाध्यक्ष

सुमित्रा उप्रेती सेडाईँ (विजयी) ४१४६
भवानीप्रसाद लिङदेन ४११८
याङवरक गाउँपालिका,पाँचथर

अध्यक्ष

भीमबहादुर योङया (विजयी) ४११८
मविन्द्र योङया ४०३८

उपाध्यक्ष

बावा मेयाङवो (विजयी) ३९१८
अर्जुनकुमार बेघा ३६७९
मिक्लाजुङ,पाँचथर

मेयर

अमरराज माखिम (विजयी) ६०६५
नरेन्द्रकुमार बस्नेत ४०४६

उपमेयर

सन्तकुमार सेर्मा (विजयी) ५५४२
धनमाया सारु ३३७२
कुम्मायक,पाँचथर

अध्यक्ष

वंमप्रसाद लावती (विजयी) ३०५७
भीमप्रसाद सम्बाहाम्फे लिम्बु २९००

उपाध्यक्ष

महेन्द्रबहादुर खड्का (विजयी) २७५८
सीता आचार्य २७२४
फिदिम,पाँचथर

मेयर

मित्रप्रसाद काफ्ले (विजयी) ९८५५
पृथ्वी लावती ९२८०

उपमेयर

राधाकृष्ण न्यौपाने (विजयी) ९०३६
जगतप्रसाद थापा मगर ५६३४
तुम्बेवा गाउँपालिका,पाँचथर

अध्यक्ष

बाबुराम खड्का (विजयी) २७१८
गोविन्दबहादुर तामाङ २३११

उपाध्यक्ष

खड्गसुन्दर सम्वाहाम्फे (विजयी) २७०७
नन्दकुमारी विश्वकर्मा २००९
फाल्गुनन्द,पाँचथर

अध्यक्ष

वृजहाङ आङदेम्बे (विजयी) ५७३९
वीरबहादुर कुरुम्वाङ ४६४३

उपाध्यक्ष

ठाकुरसिंह नेम्वाङ (विजयी) ५०१५
बबिता नेम्वाङ ४३७६
फालेलुङ,पाँचथर

अध्यक्ष

वीरविक्रम थाम्सुहाङ (विजयी) ५७७९
जयप्रकाश केरुङ २६२१

उपाध्यक्ष

महेन्द्रहाङ्ग जवेगु (विजयी) ५२१४
सुजता वान्‍तवा राई २८७५
रोङ गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

मनिकुमार स्‍याबो (विजयी) ४६६९
मेहरमान तामाङ ४३२२

उपाध्यक्ष

विष्णुमाया खवास (विजयी) ४६९७
कल्पनादेवी खनाल ४१९७
माङसेबुङ गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

हेमन्त राई (विजयी) ३८१८
डिकेन्द्र इदिङगो ३४९५

उपाध्यक्ष

विनोदकुमार नेम्वाङ (विजयी) ३७२९
सुनिता सुब्बा ३०४६
माईजोगमाई गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

कुशबहादुर थेबे (विजयी) ५१३५
जीतबहादुर राई ४९१३

उपाध्यक्ष

प्रविना राई (विजयी) ५१५१
सावित्रा भट्टराई ४८८३
फाकफोकथुम गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

दिपेन्द्र खनाल (विजयी) ५३२२
डिकबहादुर थापा ४८२१

उपाध्यक्ष

कल्पना राई (विजयी) ५१५८
कुलबहादुर राई (बान्तवा) ४१७४
सूर्योदय नगरपालिका,इलाम

मेयर

रनबहादुर राई (विजयी) १२४३१
काजीमान कागते १०५७९

उपमेयर

दुर्गाकुमार बराल (विजयी) ११८५४
दुर्गादेवी भट्टराई ९१२२
माई नगरपालिका,इलाम

मेयर

खम्बासिं लिम्बु (विजयी) ८१३२
धनकुमार लिम्बु ६५१५

उपमेयर

हिमा भण्‍डारी (विजयी) ७८७५
हेमबहादुर लिम्बु ६३३६
देउमाई नगरपालिका,इलाम

मेयर

सूर्यप्रसाद पोख्रेल (विजयी) ८६९५
होमप्रसाद दुलाल ७६२३

उपमेयर

पवीमाया राई (विजयी) ८५६३
रामकुमार राई ५७६५
ईलाम नगरपालिका,इलाम

मेयर

केदार थापा (विजयी) १३१६५
धीरेनकुमार चेम्जोङ १०५७८

उपमेयर

विष्णुकुमारी लिम्बू (विजयी) १३५४२
सीतादेवी रिजाल १००८८
चुलाचुली गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

राजेन्द्र केरुङ्ग (विजयी) ६६५०
ओमनारायण खनाल ३७५५

उपाध्यक्ष

दिलकुमारी लिम्‍बु(योङ्गहाङ्ग) (विजयी) ४४५०
शुकबहादुर लावती ३४४२
सन्दकपुर गाउँपालिका,इलाम

अध्यक्ष

तुला बहादुर गुरुङ (विजयी) ४२२३
उदय राइ (विजयी) ३२५८

उपाध्यक्ष

तुलसादेवी सेढाई
हरिबहादुर लुङ्गेली
मकालु गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

ओङदी छिरीङ शेर्पा (विजयी) ३०१७
भरतकुमार कटुबाल २४७८

उपाध्यक्ष

मनकला राई (विजयी) २७५९
चमेली राई (याम्फु) २०३३
सिलीचोङ गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

भूपालराज राई (विजयी) २२०३
योगेन्द्र राई २००९

उपाध्यक्ष

देवीता राई (कुलुङ) (विजयी) २०७५
देवीकुमारी राई मेवाहाङ १७७०
चिचिला गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

पासाङ नुर्वु शेर्पा (विजयी) १८६१
रिपुप्रसाद राई ९०९

उपाध्यक्ष

मनकला राई (विजयी) १८५४
विष्णुकुमारी राई ९३४
भोटखोला गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

वाङ छेदर लामा (विजयी) १८०३
चुङदाक भोटे १४१६

उपाध्यक्ष

सहना लामा (विजयी) १७९१
डुक्पा थिकेपा भोटे १५३६
पाँचखपन नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

विपीन राई (विजयी) ४७८८
हिन्दुकुमार राई ३४३७

उपमेयर

सुमुना श्रेष्‍ठ (विजयी) ३८३४
अनिता न्यौपाने ३४८७
सभापोखरी गाउँपालिका,संखुवासभा

अध्यक्ष

भीमबहादुर लिम्बु (विजयी) ३००७
रत्‍नबहादुर सुब्बा २३०५

उपाध्यक्ष

लक्ष्मि चापागाई (विजयी) २४३९
सबिता बराल २३७६
मादी नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

जीवन लिंथेप (विजयी) ४३३१
दावा क्षत्र शेर्पा २६७६

उपमेयर

सुनिता देवी भट्टराई (विजयी) ४११०
पासाङ्ग शेर्पा ३२२८
खाँदवारी नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

महेश थपलिया (विजयी) ७६३४
जीतबहादुर घिमिरे ५५८९

उपमेयर

महेश्वरा बज्राचार्य (विजयी) ६३८५
दिब्यराज बराल ५१४७
धर्मदेवी नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

तारा महत (विजयी) ४३२३
उदयचन्द्र पौडेल (विजयी) ४२८२

उपमेयर

लक्ष्मीदेवी गिरी ४१०५
चैनपुर नगरपालिका,संखुवासभा

मेयर

ज्ञानबहादुर कार्की
कृष्णकुमार तामाङ (विजयी)

उपमेयर

लाखमान तामाङ
एलिना श्रेष्‍ठ (विजयी)
म्याङलुङ नगरपालिका,तेह्रथुम

मेयर

अर्जुनबहादुर तुम्वाहाङफे
सञ्जयकुमार तुम्वाहाङफे (विजयी)

उपमेयर

पार्वती सानु डाँगी
जमूनादेवी सुवेदी (विजयी)
लालीगुराँस नगरपालिका,तेह्रथुम

मेयर

अर्जुन मावोहाङ (विजयी) ५१३९
गणेशकुमार लिम्बु ३३४४

उपमेयर

जमुना मगर कार्की (विजयी) ४८८७
छविमाया तिम्सिना ३५९४
छथर गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

सन्तवीर लिम्बु (विजयी) ३९१५
इन्द्रबहादुर इम्सङ ३३०६

उपाध्यक्ष

तारा खरेल (विजयी) ३७३२
टेकराज लिम्बु ३६०२
फेदाप गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

केशवप्रसाद भेटवाल (विजयी) ४०४१
हरिप्रसाद चोङवाङ लिम्बु ३८७९

उपाध्यक्ष

सुनिता पाहिम (विजयी) ३९८५
गीतादेवी थापा ३७२५
मेन्छयायेम गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

यादवबहादुर खापुङ्ग (विजयी) २०५५
धनकुमार लिम्बु २०२१

उपाध्यक्ष

गीतादेवी तिम्सिना (विजयी) १९८६
प्रेमलता घिमिरे १९७६
आठराई गाउँपालिका,तेह्रथुम

अध्यक्ष

दिलकुमार पाहीम (विजयी) ४६९२
रामचन्द्र थपलिया ४००८

उपाध्यक्ष

बलीराज ईङनाम (विजयी) ४०८०
रुपादेवी कन्दङवा ४०७०
हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका,खोटाङ

मेयर

विमला राई (विजयी) ६३१७
खडेन्द्र राई ५९६६

उपमेयर

रमेशकुमार राउत (विजयी) ५९३४
अमेम्बर राई ५६६१
दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका,खोटाङ

मेयर

तीर्थराज भट्टराई (विजयी) ११३८९
कुमारप्रसाद आचार्य ६९९६

उपमेयर

विशन राई (विजयी) १०४३८
विणादेवी राई ७३१९
ऐसेलुखर्क गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

गीरेन्द्र बहादुर राई (विजयी) २६०६
श्री बहादुर राई २४८०
सन्त वीर तामाङ १००७

उपाध्यक्ष

राजेश कुमार राजभण्डारी (विजयी) ३१४६
पुस्प कला भुजेल २५९५
रावा बेसी गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

फटिककुमार श्रेष्ठ (विजयी) २४८९
हरिकुमार पोख्रेल २३०३

उपाध्यक्ष

कौशिलाकुमारी गुरूङ (विजयी) २२५७
लिलानारायण श्रेष्ठ २१२०
जन्तेढुंगा गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

अरुणा देवी राई (विजयी) २८८१
शंखरबहादुर राई २५७५

उपाध्यक्ष

खेम बहादुर खड्का (विजयी) २८०५
विमला राई २४९५
खोटेहाङ गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

उदिमबहादुर राई (विजयी) ३७२८
कविता राई ३६९०

उपाध्यक्ष

रुपेश राई (विजयी) ३७६३
राजनकुमार बञ्जरा ३३१०
वराहपोखरी गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

शालिक राम बन्जरा (विजयी) ३१८१
गोमा मगर २३३०

उपाध्यक्ष

भुबल राज राई (विजयी) २६९४
जिवन कुमार राई २२९५
साकेला गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

रविप्रकाश राई (विजयी) १८५०
अर्जुनकुमार खड्का १७७२

उपाध्यक्ष

वीर्सिका राई (विजयी) २०१२
सरिता खड्का १२२४
दिप्रुङ चुइचुम्मा गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

नइन्द्र राई
लोकेन्द्र राई (विजयी)

उपाध्यक्ष

रमा कटुबाल
अरुणा थापा (विजयी)
केपिलासगढी गाउँपालिका,खोटाङ

अध्यक्ष

समिर राई (विजयी) २२४४
माइतिराज राई १८०८

उपाध्यक्ष

गुरुराज राई (विजयी) १९८३
मैया सुनुवार १७६१
माप्य दुधकोशी गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

बुद्धिकिरण राई (विजयी)
३३४३
चन्द्र बहादुर राई
२९८७

उपाध्यक्ष

गौरब राई (विजयी)
३०७७
जुनितामाया मगर
३०३९
खुम्वु पासाङल्हमु गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

मिङमा छिरी शेर्पा (विजयी) २०२८
चुङबा शेर्पा १६०९
सार्की शेर्पा

उपाध्यक्ष

टासी ल्हमु शेर्पा (विजयी) २०२३
निर्मला कार्की थापा मगर १६८२
यन्जल राई
लिखु पिके गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

मीना कार्की बस्नेत (विजयी) १२६०
डम्बर बहादुर बस्नेत
१११३
पोष्टकुमार काकी ४७३

उपाध्यक्ष

ङवाङ ल्हाक्पा शेर्पा (विजयी) १४११
प्रमिला कार्की बस्नेत ८६७
सुष्मा माया शेर्पा ५१५
थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

असिम राई (विजयी)
४०४९
बिर बहादुर गुरुङ ३५११
आङ बाबु राई १३४१
मन कुमार गुरुङ

उपाध्यक्ष

सविता राई (विजयी)
३८००
एकाकुमारी कार्की
३५२३
कल्पना बस्नेत गिरी १५१८
सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका,सोलुखुम्बु

मेयर

नाम्गेल जाङबु शेर्पा (विजयी)
४९६८
आङकाजी शेर्पा ४३९०
ङिमा तेन्डुप शेर्पा
११८७
ल्हाक्पा छिरिङ बिक घिमिरे

उपमेयर

गान्धी माया तामाङ (विजयी)
४६६७
मोहन कुमारी कार्की
४०१७
शारदा माया तामाङ
१०८९
आङपेमा शेर्पा
सोताङ गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

खिलराज बस्नेत (विजयी) १६४८
प्रकाश कार्की १५२०
दिपक खड्का १३५३

उपाध्यक्ष

अञ्जु नाछिरिङ राई (विजयी) १६६९
मनसरी राई १६३४
सरस्वती राई ११८५
माहाकुलुङ गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

सुर्य बहादुर राई (विजयी) २१००
सागर किराती
१६२६
भक्त राई १४५३

उपाध्यक्ष

बिपना कुलुङ (विजयी) १९२९
शुभधनी राई १७३३
छबिमाया कुलुङ १४८३
नेचासल्यान गाउँपालिका,सोलुखुम्बु

अध्यक्ष

धनजन राई (विजयी)
२५६९
डुफ कुमार बास्तोला
२३१३
भुपेन्द्र कटेल १११९
बिष्णु बास्तोला ४३

उपाध्यक्ष

बिना राई (विजयी)
२९०६
सृजना राई १७८१
डिल्ली बहादुर राई ८२७
लाकी शेर्पा १७
खिजिदेम्बा गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

गम्बु शेर्पा (विजयी) २८८२
भुपेन्द्रबहादुर बस्नेत २७५२

उपाध्यक्ष

सुशिला तामाङ (विजयी) २८२४
मानकुमारी तामाङ २२४१
सिद्दिचरण नगरपालिका,ओखलढुंगा

मेयर

तेजन खनाल (विजयी) ६८३४
इच्‍छाकुमारी गुरुङ ५६५०

उपमेयर

केदारबाबु बस्नेत (विजयी) ५६९८
रुपेश शाक्य ५१८२
मानेभञ्याङ गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

ज्ञानेन्द्र रुम्दाली (विजयी) ५०२१
रुप लाल तामाङ ३८१५

उपाध्यक्ष

आश्राचन राई (विजयी) ४७५०
दिपेन्द्र रुम्दाली २७७७
चम्पादेवी गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

नवराज केसी(खत्री) (विजयी) ४७१५
खड्गबहादुर कार्की ४५६०

उपाध्यक्ष

दिलामाया मगर (विजयी) १८०१
कुषा पुलामी १७४४
सुनकोशी गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

कमल तामाङ (विजयी) ५३९९
इन्द्र बहादुर खडका ४१७४

उपाध्यक्ष

सुनिता अधिकारी (विजयी) ५२१५
सरस्वती कार्की,पौडेल ४१८८
लिखु गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

अशोककुमार कार्की (विजयी) ३७७६
मिलनकुमार विष्‍ट ३४९२

उपाध्यक्ष

अस्मिता थापा (विजयी) ४११६
प्रेमकुमारी दाहाल ३०८३
चिशंखुगढी गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

निशान्त शर्मा बास्तोला (विजयी) ३१९८
अशोककुमार थापा २६९१

उपाध्यक्ष

सन्तोषबाबु थापा (विजयी) ३११६
सुष्मिका राई २०५०
मोलुङ गाउँपालिका,ओखलढुंगा

अध्यक्ष

उत्तम राई (विजयी) ४०५२
राजन कुमार दाहाल ३४६२

उपाध्यक्ष

उर्मिला खतिवडा (विजयी) ४२००
कुल बहादुर खत्री २०९६
कटारी नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

राजेशचन्द्र श्रेष्ठ (विजयी) ६४१७
कृष्णप्रसाद बराल ५९५२

उपमेयर

गीता खड्का (विजयी) ६४१३
विनोद कटुवाल ३८२१
उदयपुरगढी गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

मानबहादुर केप्छाकी मगर (विजयी) ४९४२
गोपाल खत्री ४११४

उपाध्यक्ष

जितबहादुर खड्का (विजयी) ४६४८
शोभाकुमारी मगर ३८६३
लिम्चुङ्बुङ गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

मेजरकुमार राई (विजयी) २०५१
राजकुमार राई १५८९

उपाध्यक्ष

पुष्पलाल राई (विजयी) १९३३
देवकुमारी कार्की १०७३
रौतामाई गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

वीरेन्द्र मगर (विजयी) ४३०५
भरत थापा ३३४६

उपाध्यक्ष

भुपेन्द्रबहादुर थापा (विजयी) ३६९९
कुमारी ज्यू ठकुरी ३०९३
ताप्ली गाउँपालिका,उदयपुर

अध्यक्ष

ढुंगराज विक (विजयी) १७८७
बाबुराम राई १७४९

उपाध्यक्ष

धना मगर (विजयी) २५८६
मानकुमारी थापा १३०६
चौदण्डीगढी नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

कालु लामा (विजयी) ८८६३
खगेन्द्र राई ३७५७

उपमेयर

मणिकादेवी दुलाल (विजयी) ९५६६
रीताकुमारी चौधरी ३६५३
वेलका नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

अशोक कार्की (विजयी) १०१२०
दुर्गाकुमार थापा ६९८०

उपमेयर

जिरा राई (विजयी) ८२८६
मजोन तामाङ ७४९५
त्रियुगा नगरपालिका,उदयपुर

मेयर

वसन्तकुमार बस्नेत (विजयी) १३९५९
भागवत राउत ११८७३

उपमेयर

महेश्वरी राई (विजयी) १३७०३
सरिता राई ११९८१
मेचीनगर नगरपालिका,झापा

मेयर

गोपालचन्द्र बुढाथोकी (विजयी) २६४७८
इन्द्रबहादुर बुढाथोकी २१३११

उपमेयर

मीनाकुमारी पोखरेल (विजयी) २१५९०
प्रकाश भण्डारी १२८१८
दमक नगरपालिका,झापा

मेयर

राम थापा (विजयी)
१७५२५
गीताकुमारी पौडेल अधिकारी
१६९६६

उपमेयर

रेगिना भट्टराई (विजयी)
१७०७२
अम्बिका खनाल
१६५७४
कन्काई नगरपालिका,झापा

मेयर

राजेन्द्रकुमार पोखरेल (विजयी) ८६७३
रुद्रप्रसाद चिमरिया ६६६१
शेरबहादुर थापा ५६९१

उपमेयर

आसा शर्मा (विजयी) १०७१३
मञ्जु प्रसाईं ८८४५
भद्रपुर नगरपालिका,झापा

मेयर

गणेश पोखरेल (विजयी) १२५२५
असारु राजवंशी ९७६९

उपमेयर

राधा कार्की (विजयी) ९२३०
शिवकुमार राजभण्डारी ८५३३
कौशिल्या अधिकारी ८४०३
अर्जुनधारा नगरपालिका,झापा

मेयर

बलदेवसिंह गोम्देन तामाङ (विजयी) १९१७९
रञ्जिता कार्की १३७४३

उपमेयर

खड्गमाया पराजुली (विजयी) १७६३७
जितेश योन्जन ९०७१
शिवशताक्षी नगरपालिका,झापा

मेयर

मेघाहाङ्ग थोप्रा (विजयी) १६४९८
पर्शुराम ढुंगाना १३०५०

उपमेयर

नरमाया कार्की (विजयी) १४१५५
महेन्द्र भट्टराई ९२२५
गौरीगंज गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

फूलवती राजवंशी (विजयी) ५६८९
विजयकुमार अग्रवाल ३३३०

उपाध्यक्ष

पुजन न्यौपाने कुँवर (विजयी) ४७५५
मखना महतो ३७९५
कमल गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

हुकुमसिंह राई (विजयी) १२८६८
भीमप्रसाद राई ९६५३

उपाध्यक्ष

प्रमिला न्यौपाने (विजयी) १०८४५
पर्शुराम सुवेदी ८३७१
विर्तामोड नगरपालिका,झापा

मेयर

पवित्रादेवी महतरा (विजयी) १६५२०
भोजराज सिटौला १२७३२

उपमेयर

नगेन्द्रप्रसाद संग्रौला (विजयी) १५५८६
चन्द्रप्रसाद कडरिया ८४५१
कचनकवल गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

कालेन्द्र प्रसाद सिंह राजवंशी (विजयी) ११०४७
अन्जरा आलम ६६६७

उपाध्यक्ष

नवराज भट्टराई (विजयी) ८१४३
निमसरी राजवंशी ६८०२
झापा गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

जयनारायण शाह (विजयी) ६९९८
गौरीशंकर राजवंशी ४३६५

उपाध्यक्ष

अन्जुदेवी थपलिया (विजयी) ५८६८
देवीमाया अधिकारी ३८८९
बुद्धशान्ति गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

मनोज प्रसाईं (विजयी) ११४०३
मीरा भुर्तेल ८३०२

उपाध्यक्ष

भवानीप्रसाद खतिवडा (विजयी) ८०७४
खड्गबहादुर तिम्सिना ५२१६
बाह्रदशी गाउँपालिका,झापा

अध्यक्ष

देवीन्द्रप्रसाद चम्लागाईं (विजयी) ७१४८
खड्गप्रसाद राजवंशी ४३६१

उपाध्यक्ष

शान्तादेवी सिवाकोटी (विजयी) ६६३६
कमला राजवंशी ४१९५
शंकरप्रसाद सेडाई २७५७
हल्दिबारी गाउँपालिका,झापा

मेयर

रविन्द्र प्रसाद लिङ्देन (विजयी) ६८५६
डम्बर बहादुर गिरी ४६६६

उपमेयर

लक्ष्मी देवी मैनाली (विजयी) ५०७८
शान्ता देवी गौतम ४१०६
गौरादह नगरपालिका,झापा

मेयर

छत्रपति सुवेदी (विजयी) १२८४९
रोहित कुमार शाह ११४८४

उपमेयर

जलवर्षा राजवंसी (विजयी) ११९१४
पुष्पलाल ढकाल १०४३८
सुन्दरहरैचा नगरपालिका,मोरङ

मेयर

केदार प्रसाद गुरागाई (विजयी) २१४०५
शिवप्रसाद ढकाल २०६७८

उपमेयर

अकली चौधरी (विजयी) २२४५२
नवराज चापागाई ११३००
सुनवर्षि नगरपालिका,मोरङ

मेयर

श्‍याम प्रसाद राजवंशी (विजयी) ८६३९
यज्ञ बहादुर कार्की ६९५२

उपमेयर

मिरा देवी दास केवरत (विजयी) ८३८३
विमलादेवी केवरत ७४२७
रतुवामाई नगरपालिका,मोरङ

मेयर

नागेश्वर प्रसाद सिंह गंगाई (विजयी) १३१३५
दुर्गा बहादुर बिष्‍ट ११२५२

उपमेयर

दमयन्ता देवी चुडाल (विजयी) ९३७४
सुमन कालीकोटे ८४७९
रंगेली नगरपालिका,मोरङ

मेयर

दिलीप कुमार अग्रवाल (विजयी) १२८६१
मोदराज घिमीरे ९०६१

उपमेयर

भुमा कुमारी पराजुली (विजयी) ११७९०
पन्ना लाल मंडल ५१७५
पथरी शनिश्चरे नगरपालिका,मोरङ

मेयर

मोहनप्रसाद तुम्‍वापो (विजयी) १२९५६
नगेन्द्रबहादुर सुव्वा १११४६

उपमेयर

देवीमाया काफ्‍ले (विजयी) ११७४७
कविता पराजुली ११३९०
उर्लावारी नगरपालिका,मोरङ

मेयर

गंगा प्रसाद खरेल (विजयी) १२१५६
खड्ग बहादुर फागाे १०२९०

उपमेयर

मिना कुमारी खतिवडा (विजयी) १०७२८
सीता कार्की १०६४०
लेटाङ नगरपालिका,मोरङ

मेयर

भुपेन्‍द्र कुमार लावती (विजयी) १०२२७
ज्ञानेन्द्र ढकाल ८१०५

उपमेयर

कृष्ण कुमारी पोखरेल (विजयी) ९४६०
कृष्‍णप्रसाद लम्साल ४९०५
बेलवारी नगरपालिका,मोरङ

मेयर

दिलप्रसाद राई (विजयी) १६४२२
महेन्द्रप्रसाद सुवेदी १५६२०

उपमेयर

नितु थापा (विजयी) १३७३१
तीलकुमारी नेउपाने १३६०५
विराटनगर महानगरपालिका,मोरङ

मेयर

नागेश कोइराला (विजयी)
३०१७०
सागर कुमार थापा
२१४५५
उमेश यादव ८७९५

उपमेयर

शिल्पा कार्की (विजयी)
२५६८०
अमरेन्द्र यादव
१४२१९
बुढीगंगा गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जित नारायण थापा मगर (विजयी) ८२९९
वलभद्र सारदार थारु ७८८०

उपाध्यक्ष

अमृता कुमारी गच्छदार (विजयी) ९०५०
तुलसी कुमारी कुंवर ६२२३
केराबारी गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

सुमन मिरिङचिङ मगर (विजयी) ७८१०
रोहितबहादुर कार्की ६३९०

उपाध्यक्ष

मनमाया मगर (विजयी) ६७६६
शुभद्रा राई ५९५६
जहदा गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जितेन्द्रप्रसाद साह (विजयी) ६५०१
कैलाशप्रसाद मण्डल गनगाई ४०४८

उपाध्यक्ष

हन्ना सोरेन (विजयी) ५५४५
गुलावकुमारी महतो ३५१२
धनपालथान गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जिवछ प्रसाद गच्छदार (विजयी) ६३२९
मुसहरु मण्डल ६०५८

उपाध्यक्ष

नसीमा वानो (विजयी) ६२८४
उपासी राजबंशी ५७६७
ग्रामथान गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

जय प्रकास गच्छदार थारु (विजयी) ७६०५
शिव नारायण माझी थारु ६०९३

उपाध्यक्ष

गुणावती देवी थारु (विजयी) ६१२३
भुखनी कुमारी माँझी ५४४८
मिक्लाजुङ गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

बवी कुमार राई (विजयी) ८२५३
नरेन्द्र प्रसाद ढुङ्गेल ४९१६

उपाध्यक्ष

दिनेश पौडेल (विजयी) ५६२६
निर्मला राई ५४५५
कटहरी गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

देवराज चौधरी (विजयी) ६५६५
सुभाषकुमार सरदार ५६८२

उपाध्यक्ष

सीतादेवी राजवंशी (विजयी) ५८४८
मन्जिताकुमारी सरदार ५७०५
कानेपोखरी गाउँपालिका,मोरङ

अध्यक्ष

राजमति इङ्गनाम (विजयी) ८९७५
संजय भट्टराई ५८४६

उपाध्यक्ष

भोलाप्रसाद अधिकारी (विजयी) ९५७०
मनकुमारी गुरुङ ७८१८
कोशी गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

ऐयुव अंसारी (विजयी) ६४१६
देव कृष्‍ण यादव ५२१७

उपाध्यक्ष

अनिता देवी यादव (विजयी) ५३९९
अणु देवी खेरवार ४७०८
बराहक्षेत्र नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

रमेश कार्की (विजयी) १९२९३
निलम खनाल १४१५४

उपमेयर

नन्द कुमारी सुनुवार (विजयी) १५७६६
अमित गौतम १०५४४
देवानगञ्ज गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

बेचन प्रसाद मेहता (विजयी) ६८७४
श्यामलाल महतो ६३५८

उपाध्यक्ष

कुमारी विभा यादव (विजयी) ६११२
आशमनी कुमारी यादव ६०९७
बर्जु गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

जिवछ कुमार राय (विजयी) ७८६१
रघु नन्दन चौधरी ७४७४

उपाध्यक्ष

नितु कुमारी चौधरी (विजयी) ८०४५
संगिता कुमारी राय ७२९९
रामधुनी नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

बेद नारायण गच्छदार (विजयी) ११९१६
विनय कुमार पोखरेल ११४६१

उपमेयर

मेनुका पोखरेल (विजयी) ११४३०
सरोज कुमार सिंह ५०८०
दुहवी नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

विनय कुमार पोखरेल ११४६१

उपमेयर

मेनुका पोखरेल (विजयी) ११४३०
सरोज कुमार सिंह ५०८०
भोक्राहा नरसिंह गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

अजमल अख्तर मिया (विजयी) ४९९३
महेन्द्रप्रसाद यादव ३५५५

उपाध्यक्ष

सुनिताकुमारी उराँव (विजयी) ४२४६
सवितादेवी मेहता २८७९
हरिनगर गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

गफार अंसारी मिया (विजयी) ६१७२
लस्करी अंसारी ५१५४

उपाध्यक्ष

रिमझिम कुमारी भगत (विजयी) ६२१३
कोशीला कुमारी साहु ५४०७
ईटहरी उपमहानगरपालिका,सुनसरी

मेयर

हेमकर्ण पौडेल (विजयी) ३३०४९
यामकुमार चुङ्गवाङ सुब्बा २८०३१

उपमेयर

संगिता कुमारी चौधरी (विजयी) ३२४३६
केशव कुमार विष्ट १८०३१
धरान उपमहानगरपालिका,सुनसरी

मेयर

हर्कराज राई (विजयी) २०८२१
किशोर राई १६०५९
मञ्जु भण्डारी सुवेदी १२८२५

उपमेयर

आइन्द्र विक्रम बेघा (विजयी) २०५१०
पदम प्रसाद लिम्बु १७६०६
गढी गाउँपालिका,सुनसरी

अध्यक्ष

आश नारायण चौधरी (विजयी) ८९०१
महेश दत्त ५३५०

उपाध्यक्ष

ईनरुवा नगरपालिका,सुनसरी

मेयर

केदार भण्डारी (विजयी) ११८२४
सरोजकुमार पोखरेल ९०५३

उपमेयर

विनीताकुमारी मेहता (विजयी) ११४८०
सहजादी प्रवीन (आलम) ९५३७
पाथीभरा याङवरक,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

केशरकुमार सुब्बा (विजयी) २८९८
रामकुमार थेवे २८७४

उपाध्यक्ष

रनमाया गुरुङ (विजयी) ३१८६
कुमार सुब्बा लिम्‍बू १७९१
फुङलिङ नगरपालिका,ताप्लेजुङ

मेयर

अमिर मादेन (विजयी) ६१७९
छत्रपति प्याकुरेल ३८९२

उपमेयर

भीमादेवी ओझा (विजयी) ४२७७
बमबहादुर भट्टराई ३८४४
मिक्वाखोला गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

भक्तबहादुर कार्की (विजयी) २०२३
दिवस लुङखिम्बा लिम्बु १९६४

उपाध्यक्ष

डण्डु शेर्पा लामा (विजयी) २१७४
मिनाकुमारी केदेम १७४३
मेरिङदेन गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

युक हांवीर हांगाम (विजयी) २८६९
केदारजंग लिम्बु २७७०

उपाध्यक्ष

दुर्गाप्रसाद श्रेङ चङ्वाङ (विजयी) २५९८
दावाछिरिङ शेर्पा १६५७
मैवाखोला गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

राजनकुमार थत्लुङ्ग
विजयप्रकाश वनेम (विजयी)

उपाध्यक्ष

कौशीला थक्लुङ लिम्बु
कमलकुमारी लिम्बु (विजयी)
सिदिङवा गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

मानबहादुर राई (विजयी) ३०८५
प्रदिप राई २३८२

उपाध्यक्ष

कृष्णकुमारी कडरिया (विजयी) २३७६
जीवनकुमार ताम्लिङ २३७५
सिरिजंगा गाउँपालिका,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

लालकृष्ण चौहान (विजयी) ३३४३
सन्तोषकुमार चाम्लिङ्ग ३२७५

उपाध्यक्ष

चित्रकुमार लिम्बु (विजयी) ३४६९
तुलसा बस्नेत २३९०
फक्ताङलुङ,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

राजन लिम्बु (विजयी) २६६०
सरोज लिम्बू २३१२

उपाध्यक्ष

रबिनसाम्रा लिम्बु (विजयी) २३५८
शान्तिमाया लिम्बू पौडेल २२१२
आठराई त्रिवेणी,ताप्लेजुङ

अध्यक्ष

दिपेन्द्र पोमु (विजयी) ३०३६
विश्‍वनाथ सिटौला २५२६

उपाध्यक्ष

सान्ताकुमारी आङबुहाङ (विजयी) २८१९
प्रजीन हाङवाङ २४१२
साँगुरीगढी गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

जितेन्द्र राई (विजयी) ५३९९
कुमारजंग याखा ४८२८

उपाध्यक्ष

मुना राई (विजयी) ४६५०
लिलाराज लावती ४१३६
सहिदभूमि गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

मनोज राई (विजयी) ४२१४
जीतबहादुर राई ४०२७

उपाध्यक्ष

रत्न श्वरी राई (विजयी) ४६७२
तोर्णबहादुर खड्का ३३७१
महालक्ष्मी नगरपालिका,धनकुटा

मेयर

ध्रुवराज राया (विजयी) ६२२८
दिपक बुढाथोकि ५१३९

उपमेयर

मञ्जुकुमारी कार्की (अधिकारी ) (विजयी) ५३८४
प्रेम खड्का ४९३४
पाख्रिबास नगरपालिका,धनकुटा

मेयर

ज्ञानबहादुर गुरुङ (विजयी) ५४९८
भीमबहादुर राई ५०५३

उपमेयर

नम्रता गौतम (विजयी) ५०६२
ओमप्रकाश निरौला ४६४१
धनकुटा नगरपालिका,धनकुटा

मेयर

चिन्तन तामाङ (विजयी) ७७६६
दिनेश राई ७६५२

उपमेयर

भीमादेवी खनाल (विजयी) ७१९६
गणेशबहादुर विष्ट
चौबिसे गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

राजकुमार लिम्बू (विजयी) ५०३८
दलबहादुर मगर ३९९१

उपाध्यक्ष

टंकमाया पाङमी (विजयी) ४९८३
मंगलकुमार लिम्बु ३९८८
छथर जोरपाटी गाउँपालिका,धनकुटा

अध्यक्ष

छत्रबहादुर सुव्‍वा (विजयी) ४३५९
शेरबहादुर लिम्बु ४१६४

उपाध्यक्ष

गीता गुरुङग (विजयी) ४३८७
गोमा कार्की दाहाल ३६९१

मधेश प्रदेश

औरही गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

धनौजी गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

मुखियापट्टी मुसहरमिया गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका,धनुषा

मेयर

मनोज कुमार साह (विजयी)
१३४६५
शिव शंकर साह ९५३२
मनोज चौधरी
५३६०
लालकिशोर साह ५१९४

उपमेयर

किशोरी साह (विजयी) १५५२५
रुणादेवी झा १०८८५
रिता कुमारी मिश्र ५८१७
लक्ष्मीनिया गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

गणेशमान चारनाथ नगरपालिका,धनुषा

मेयर

जीतनारायण यादव (विजयी) ३१०८
रामचलितर यादव २७६०

उपमेयर

तुलसाकुमारी पाण्डे (विजयी) ३२८३
गणिताकुमारी महतो २५५२
जनकनन्दनी,धनुषा

अध्यक्ष

दिपेन यादव (विजयी) ३१५७
सुदेश कुमार चौधरी २७७८

उपाध्यक्ष

नगराइन नगरपालिका,धनुषा

मेयर

विनय कुमार यादव ५५५६
रामबाबु पजियार ५५१४
राजेश चौधरी (राजु) २७५८

उपमेयर

विदेह नगरपालिका,धनुषा

मेयर

बेचन कुमार दास
४४१२
राजकिशोर रोहिता ३४२६
योगेन्द्र प्रसाद यादव १८५८

उपमेयर

आशा देवि झा ४६५९
सिमा कुमारी महतो २८२७
मिथिला नगरपालिका,धनुषा

मेयर

महेन्द्र महतो ७०६१
राजाराम महतो ६९४०
सुर्य पुडासैनी ३९०३

उपमेयर

शहीदनगर नगरपालिका,धनुषा

मेयर

दिनेश कुमार यादव ५७८३
सुधिर कुमार गोईत ४१०५
उदय कुमार यादव ४०७७
जय प्रकाश यादव २७२७

उपमेयर

सबैला नगरपालिका,धनुषा

मेयर

कारी राम यादव ३६६४
राजकिशोर यादव ३११९
जगत सु्रन्दर साह २७१४
रामचन्द्र प्रसाद जयसवाल २५५८

उपमेयर

हंसपुर नगरपालिका,धनुषा

मेयर

उपमेयर

कमला नगरपालिका,धनुषा

मेयर

विशेश्वर कुमार यादव ३८८७
पशुपति यादव २८५९
दिपेन्द्र कुमार यादव २४८०
बलराम विराजी यादव १९८९

उपमेयर

क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका,धनुषा

मेयर

सुखदेव यादव (विजयी) ७९१३
योगेन्द्र पजियार ७३००

उपमेयर

रचना श्रेष्‍ठ (विजयी) ७५५०
सालिनी चौधरी ७५११
धनुषाधाम नगरपालिका,धनुषा

मेयर

बालेश्वर मण्डल (विजयी) ४७१८
योग कुमार यादव ४१७९

उपमेयर

विधा देवी भुजेल (विजयी) ४७५८
शान्‍ति देवी सुडीन ३९३३
बटेश्वर गाउँपालिका,धनुषा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

बर्दिबास नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

प्रल्हाद क्षेत्री (विजयी)
१४२१०
राजु खाडका
३६७६
टेक बहादुर बलम्पाकी
२३१४

उपमेयर

तारा देवी (विजयी) ९७३६
कृष्ण माया गौतम ३४७४
दुर्गा कुमारी दाहाल ३३३१
गौशाला नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

दिपेन्द्र महतो कोइरी
२९६०
वसन्त गुरुंग १६६६
विष्णु बहादुर योञ्जन ११८४
देव नारायण महतो १०४४

उपमेयर

रेनु कुमारी २९००
सुशिला देवी १५९२
लल कुमारी लामा १२२४
जनक दुलारी साह ११८७
जलेश्वर नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

सुरेश साह सोनार (विजयी)
७३०६
राम शंकर मिश्र(लोसपा)
५४३०
राम आधार कापर
४७८२
शम्भू नारायण पाठक
२५१०

उपमेयर

रौशन खातुन (विजयी) ५८२३
मुनचुन देवी ४९०१
फरहत खातुन ४८६२
अनिता देवी शर्मा ३४९२
भँगाहा नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

संजीव कुमार साह (विजयी)
५६१७
विजय मण्डल
५३५४
राज नारायण राय थारु
३२१८

उपमेयर

शान्ति कुमारी सिंह (विजयी) ५७७५
गंगा कुमारी सिंह ५३५५
रेखा कुमारी यादव ३६२६
मटिहानी नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

हरि प्रसाद मण्डल (विजयी)
४००३
मुजिबुर रहमान
२६७४
हेमचन्द्र यादव
१२३४
कमलेश मण्डल
३०३

उपमेयर

मंजु देवी (विजयी) ३८६४
जिवछी देवी यादव २७५१
रिता देवी नायक १०२१
कल्यानी देवी राय ४२३
बलवा नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

राम विजय महतो (विजयी) ५४३८
बलिराम यादव ४०२८
राम सुन्दर यादव २३९०
विनोद कुमार यादव १६३९

उपमेयर

रेखा कुमारी (विजयी) ४८२३
खोजिदा खातुन ३१७९
राम दुलारी देवी २३९१
कुमुद कुमारी झा २०२२
औरही नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

प्रदिप कुमार खड्का (विजयी) ६०६७
सुनिल कुमार यादव २२९७
सुशिल यादव
प्रमोद मण्डल खत्वे

उपमेयर

रेनु झा (विजयी) ५८०८
रेखा यादव २३५८
ईसरागन कुमारी
रिना कुमारी गुप्ता
मनरा शिसवा नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

मोहन पाण्डेय (विजयी) ५८८४
महेन्द्र राय ४९२०
संजय कुमार सिंह २७७२
राजेन्द्र साह तेली २३८२

उपमेयर

शकुन्तला देवी (विजयी) ५७४५
निर्मला कुमारी देवी सिंह ४८४२
रमिता प्रधान ३०२१
पुष्पा कुमारी २४१४
रामगोपालपुर नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

राम दुलार साह (विजयी) ५३४९
अशोक कुमार मण्डल ३५८६
रघुनाथ प्रसाद यादव २१४३

उपमेयर

रिना देवी यादव (विजयी) ४२६३
पुष्पा देवी कुशवाहा ३४०३
सीता देवी साह २७२२
लोहरपट्टी नगरपालिका,महोत्तरी

मेयर

शैलेन्द्र कुमार यादव (विजयी) ५४२९
राम सुहाग यादव ४६७५
सुनिल कुमार शर्मा ६२०
गोविन्दा साह ४६९

उपमेयर

सरिता शर्मा (विजयी) ५२८१
वहिदा खातुन ४१४३
रेणु कुमारी चौधरी ७६३
गिता देवी ५४५
लालबन्दी नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

गोडैटा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

बागमती नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

बरहथवा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

ईश्वरपुर नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

मलंगवा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

हरिवन नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

हरिपुर्वा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

उपमेयर

हरिपुर नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

गोपाल पंजियार (विजयी) ६९३८
सुनिल कुमार बुढाथोकी ३८८७
जमिरुदिन मंसुर २८०५
यादव कुमार सरकार २०४१

उपमेयर

निलम देवी राय यादव (विजयी) ५५८३
शिला कार्कि ४०७६
अनिता देवी ३४९८
रेणुका देवी काफ्‍ले २१७७
रामनगर गाउँपालिका,सर्लाही

अध्यक्ष

राजा बाबु यादव (विजयी) ३५२३
हरिनन्दन प्रसाद यादव २३९२

उपाध्यक्ष

गिता देवी ३५२३
कोशिला साह २६३७
बलरा नगरपालिका,सर्लाही

मेयर

रामा शंकर प्रसाद कुशवाहा (विजयी) ४६४३
अभय कुमार सिंह ३६३१

उपमेयर

कोशिला देवी ४३५१
रागनी देवी ३७४०
खडक नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

जयप्रकाश चौधरी थारु

उपमेयर

सप्तकोशी नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

हनुमाननगर कङ्‌कालिनी नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

सुरुङ्‍गा नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

शम्भुनाथ नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

बोदेबरसाईन नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

कञ्चनरुप नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

राजविराज नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

मो इर्शाद अन्‍सारी
भीमराज यादव

उपमेयर

इसरत परविन
शुशिलाकुमारी यादव
डाक्नेश्वरी नगरपालिका,सप्तरी

मेयर

उपमेयर

अग्निसाइर कृष्णासरवन गाउँपालिका,सप्तरी

अध्यक्ष

दिनानाथ चौधरी (विजयी) ४८७४
परशुराम चौधरी ३८८८

उपाध्यक्ष

कल्पनाकुमारी चौधरी (विजयी) ४२१६
शैलेन्द्रीकुमारी लेखी(थरुनी) ३४५९
भगवानपुर गाउँपालिका,सिराहा

मेयर

उपमेयर

सखुवानन्कारकट्टी,सिराहा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

विष्णुपुर,सिराहा

अध्यक्ष

कुशेश्वर यादव ३०४
हजारी साह २८५
सत्य नारायण यादव २६४
जागेश्वर यादव २१०

उपाध्यक्ष

नवराजपुर,सिराहा

अध्यक्ष

शिव उदगार यादव ४५०
खुशिलाल साह ३९९
विश्‍वमोहन प्रसाद यादव १८९
जिवछ कुमार यादव १४

उपाध्यक्ष

पुनम कुमारी यादव ४३८
संगिता कुमारी यादव ४२१
शोभा कुमारी यादव १६५
अर्चना कुमारी देवी साह १८
औरही गाउँपालिका,सिराहा

मेयर

उपमेयर

लहान नगरपालिका,सिराहा

मेयर

महेशप्रसाद चौधरी
९१६४
मुनि साह सुँडी
५१०५

उपमेयर

सरियार कुमारी चौधरी ५००५
रामचलितर महतो ४३१२
धनगढीमाई नगरपालिका,सिराहा

मेयर

शिव शंकर महतो (विजयी) ७०५६
रामचन्द्र यादव ६९०१
हरी नारायण चौधरी २९९
उत्तर वहादुर मगर १७४

उपमेयर

संगीता कुमारी चौधरी ६६१३
शोभा कुमारी वराल (विजयी) ६३७८
फूल कुमारी श्रेष्‍ठ २६८
स‌ंजीव कुमार यादव २१७
सिरहा नगरपालिका,सिराहा

मेयर

नविन कुमार यादव (विजयी)
१११४३
उपेन्द्र कुमार यादव
८७३२
अशेश्वर प्रसाद यादव
७७५२
रीता कुमार यादव
३८६५

उपमेयर

वविता कुमारी साह (विजयी)
१०१२६
सरीता कुमारी यादव ८५७७
शशी मित्रा ऋषी माझी मुसहर
७९१९
रविन्द्र कुमार साह
४२४०
गोलबजार नगरपालिका,सिराहा

मेयर

उपमेयर

मिर्चैयाँ नगरपालिका,सिराहा

मेयर

श्रवण कुमार यादव ३४२
प्रदीप महासेठ २६०
सिताराम यादव २३२
जागेश्वर साह तेली
५२

उपमेयर

जिवछी -देवी ३३५
अनिता साह २४५
शोभा देवी साह २३४
मिना कुमारी श्रेष्ठ १२
कल्याणपुर नगरपालिका,सिराहा

मेयर

प्रदीप साह ६१२
धर्मनाथ यादव
५३१
किरण बहादुर वि.सी.
४५१
राम पुकार साह तेली ४३

उपमेयर

मसुदा खातुन ६१८
धनेश्‍वरी देवी मण्‍डल ५६६
मनिषा कुमारी यादव
४४५
रेखा कुमारी यादव ४३
कर्जन्हा नगरपालिका,सिराहा

मेयर

भोला प्रसाद पोखरेल (विजयी) ३८३९
केशव प्रसाद साह ३२२३
गंगा पासमान २५८
प्रभात महतो २४८

उपमेयर

निर्मला कुमारी देवी पासमान ८००
लक्ष्मी कुमारी श्रेष्‍ठ ३५४
ज्ञानकुमारी श्रेष्‍ठ ३३३
सन्तोषी कुमारी फुयाल कार्की २६४
सुखीपुर नगरपालिका,सिराहा

मेयर

राम औतार यादव ६१५
जीवछ यादव ४३५
विजय कुमार यादव २७२
संतोष कुमार यादव ४७

उपमेयर

रेणु देवी साह ५२८
सन्तोष कुमार यादव ४९१
सज्ञान देवी महतो २४०
सविता कुमारी महरा १२
गरुडा नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

बौधीमाई नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

माधव नारायण नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

कटहरिया नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

गुजरा नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

चन्द्रपुर नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

गौर नगरपालिका,रौतहट

मेयर

शम्भु साह ३९८९
अजयकुमार गुप्ता २४९२
माेहनकुमार यादव १८२६
अनिलकुमार यादव २५७

उपमेयर

शैलकुमारी साह २८६८
शाहजान खातुन २४५४
बृन्दावन नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

देवाही गोनाही नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

गढीमाई नगरपालिका,रौतहट

मेयर

उपमेयर

प्रसौनी गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

विनोद प्रसाद जैसवाल १२१७
भोला प्रसाद गुप्‍ता ६५४
सुनिल कुमार गुप्ता कलवार ५१५

उपाध्यक्ष

किरण देवी १०६५
गीता साह ६५८
निलम शाह ५५९
फेटा गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

रामएकवाल प्रसाद तेली १७०
अमिरीलाल प्रसाद १३८
चन्देश्‍वर दुबे ११६

उपाध्यक्ष

हुसन तायवा खातुन १२९
बसरा खातुन ११२
कमरुन खातुन ७१
सुवर्ण गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

राजेश प्रसाद यादव

उपाध्यक्ष

देवताल गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

करैयामाई गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

आदर्श कोटवाल गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

जवाहर प्रसाद ४९२
मुस्तुफा अंसारी १८२
मदन प्रसाद यादव ११५

उपाध्यक्ष

मिरा देवी २४०
पुनम देवी २१९
बासमती देवी यादव १९०
सिम्रौनगढ नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

पचरौता नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

जीतपुर-सिमरा उपमहानगरपालिका,बारा

मेयर

राजन पौडेल (विजयी) १८७४३
सरस्वती देवी चौधरी १७७७९
संजय कुमार साह ५३८२

उपमेयर

भोला प्रसाद अधिकारी (विजयी) १७४९२
मेघा शाही १५८४२
विपी मोक्तान ५०२७
निजगढ नगरपालिका,बारा

मेयर

सुरथ पुरी (विजयी)
९४७५
सुरेशकुमार खनाल
८८२३

उपमेयर

सोममाया थिङ्ग (विजयी)
८६५९
रवीराज दंगाल
८५१८
महागढीमाई नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

कोल्हवी नगरपालिका,बारा

मेयर

उपमेयर

कलैया उपमहानगरपालिका,बारा

मेयर

विनोद प्रसाद साह (विजयी) २४१७४
राजेश राय यादव १८५४०

उपमेयर

रौसन परविन (विजयी) १९२५१
प्रमोद प्रसाद गुप्ता १८३०४
परवानीपुर गाउँपालिका,बारा

अध्यक्ष

रामक्षत्री प्रसाद कुर्मि (विजयी) २९१७
जगत नारायण महतो २४४३

उपाध्यक्ष

सुगान्धी देवी कनुइन ३२३२
सावित्री देवी २३८७
ठोरी गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

धोबीनी गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

बहुदरमाई नगरपालिका,पर्सा

मेयर

उपमेयर

पोखरिया नगरपालिका,पर्सा

मेयर

उपमेयर

वीरगंज महानगरपालिका,पर्सा

मेयर

राजेशमान सिंह
३८४३७
विजयकुमार सरावगी
१९६७९
गिरीश गिरी
३४५८

उपमेयर

इम्तियाज आलम
२४९१५
पुरुसोत्तमलाल झा ६५६८
विना जैसवाल ३६९९
छिपहरमाई गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

पकाहा मैनपुर गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

बिन्दबासिनी गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

जगरनाथपुर गाउँपालिका,पर्सा

अध्यक्ष

उपाध्यक्ष

पर्सागढी नगरपालिका,पर्सा

मेयर

उपमेयर

बागमती प्रदेश

गोकर्णेश्वर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

दीपक रिसाल (विजयी) ९६९२
उद्धव विष्ट ८५०४

उपमेयर

सान्नानी लामा (विजयी) ८८०४
शान्ति नेपाल ८६७१
पेमाछिरि शेर्पा २७०१
शङ्खरापुर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

रमेश नापित (विजयी) ४७००
लक्ष्मी प्रसाद श्रेष्‍ठ ४२०२

उपमेयर

समिता श्रेष्ठ (विजयी) ६३६२
विजय कुमारी वाईवा ३२९८
काठमाडौं महानगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

बालेन्द्र शाह
५६८९०
सिर्जना सिंह
३५९२४
केशव स्थापित
३५४०६
मदनदास श्रेष्ठ
४१५०

उपमेयर

सुनिता डंगोल
६३७८१
रामेश्वर श्रेष्ठ
२१९६२
विनिता मगैया
११४७५
कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

उपेन्द्र कार्की (विजयी) ११३२२
राम शरण ढुंगाना ८२६३

उपमेयर

शान्ता थापा (विजयी) ९९७५
भोला चापागाई ५४२२
चन्द्रागिरी नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

घन श्याम गिरी (विजयी) १५४७५
उत्तम बहादुर राउत १४६५१

उपमेयर

वसन्‍ती श्रेष्‍ठ (विजयी) १५५६४
रोसन दानी ४४५९
टोखा नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

प्रकाश अधिकारी (विजयी)
१०३४०
रजनी थापा १०१६६

उपमेयर

ज्ञान माया डंगोल १०१३२
मुरारी तामाङ्ग (विजयी) ९५१८
कीर्तिपुर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

राज कुमार नकर्मी (विजयी) ९०४३
केश रत्‍न बज्राचार्य ५५०७

उपमेयर

शुभ लक्ष्‍मी शाक्‍य (विजयी) ८६६५
विन्दु महर्जन ७२०६
तारकेश्वर नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

कृष्णहरि महर्जन (विजयी) ११२३३
रामेश्वर बोहोरा ७३५९
लवकुमार बस्नेत २२०६

उपमेयर

सिर्जना बुर्लाकोटी (विजयी) १०२२४
दक्षिणकाली नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

मोहन बस्नेत (विजयी) ७२०१
श्रीराम आचार्य ५१९२

उपमेयर

बसन्‍ती तामाङ्ग (विजयी) ७६२३
इन्दिरा न्यौपाने ४८३०
नागार्जुन नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

मोहन बहादुर बस्नेत (विजयी) १०१८६
नन्दन हरि गौतम ८३६८

उपमेयर

शुशिला अधिकारी (विजयी) ९४७४
कल्पना नेपाली २७५३
बुढानिलकण्ठ नगरपालिका,काठमाडौं

मेयर

मिठाराम अधिकारी (विजयी) १४२५०
विनोद चालिसे ११५१२

उपमेयर

अनिता लामा (विजयी) १४३१४
रमिला वाग्ले ११९७२
बागमती गाउँपालिका,ललितपुर

अध्यक्ष

वीरबहादुर लोप्चन (विजयी) ४९०९
नवराज सञ्जेल ४०५३

उपाध्यक्ष

भक्त बहादुर दर्लामी मगर (विजयी) ४६९२
नमुना दोङ ३७००
गोदावरी नगरपालिका,ललितपुर

मेयर

गजेन्द्र महर्जन (विजयी) १९१७०
गम्भिर वहादुर राना १५२३२

उपमेयर

मुना अधिकारी (विजयी) १८५२६
रमी प्रधानाङ्ग १४३०५
ललितपुर महानगरपालिका,ललितपुर

मेयर

चिरिबाबु महर्जन (विजयी)
४२७२२
हरिकृष्ण व्यन्जनकार
१८२०१
अष्टबहादुर महर्जन ३३६३

उपमेयर

मन्जली शाक्य
१७७१६
बाबुराज बज्राचार्य
१२६६६
अजरमान जाेशी ५०८२
महालक्ष्मी नगरपालिका,ललितपुर

मेयर

हरि गोविन्द श्रेष्ठ (विजयी) ९३५०
शिब प्रसाद कट्टेल ५६५८
नकुल थापा ५९१
प्रविण खत्री १३०

उपमेयर

लक्ष्मी महर्जन (विजयी) ९५९१
बिणा सुवेदी ८६८३
रामदेवी महर्जन १०७
कोन्ज्योसोम गाउँपालिका,ललितपुर